Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Isabelle, 26 lat: “Jestem dumna ze swoich rudych włosów!”
Isabelle, 26 lat: “Jestem dumna ze swoich rudych włosów!”
Isabelle, 26 lat: “Jestem dumna ze swoich rudych włosów!”
Trendy i styl

Isabelle, 26 lat: “Jestem dumna ze swoich rudych włosów!”

Dział
Twój wygląd? Jednocześnie wyszukany i kobiecy. Mam bzika na punkcie butów, a w szczególności tych na obcasach. Po długim czasie noszenia (wyłącznie!) pantofelków, obecnie jestem wielką fanką botków i trzewików. Wydają mi się, że są one bardziej na czasie i uważam, że mnie odmładzają! I nie mówię tego dlatego, że szczególnie zależy mi na młodym wyglądzie. Po prostu uważam, że para pantofelków może bardzo łatwo sprawić, że jest się postrzeganą nie jako dziewczyna, ale już jako dostojna pani. Jeśli chodzi o kolory, długo stawiałam na ciemne odcienie tak, by nadto nie kontrastowały z moimi rudymi włosami, jednak mając na uwadze moją bladą cerę, łatwo przyjmowałam tym samym wygląd w „gotyckim” stylu... Od tego czasu wybieram wyraziste kolory!
 
Twoja fryzura? Jak można to łatwo zauważyć, jestem ruda. I podkreślam, że jest to mój naturalny kolor włosów! Długi czas miałam związane z tym kompleksy jako nastolatka z powodu kilku czasami nieuprzejmych uwag, jednak dzisiaj uważam to za coś oryginalnego, co staram się doceniać. Tym bardziej, że kolor rudy stał się trendy od kilku dobrych sezonów. Od tego czasu wiele osób pyta mnie, gdzie zrobiłam swój kolor. Z niezmierną przyjemnością odpowiadam im, że jest on całkowicie naturalny!
 
Twój styl dzisiaj? Mam długie i raczej suche włosy, więc muszę je codziennie nawilżać, zwracając szczególną uwagę na końcówki! Tym bardziej, że jestem zwolenniczką loczków i bardzo często używam swojej karbownicy, wykonując nią śliczne fale na włosach, na ich długości oraz na końcówkach. A w celu nadania moim włosom objętości u nasady, nakładam na umyte i jeszcze wilgotne włosy piankę. Przykładam dużą wagę do swojej fryzury, dlatego spędzam niemało czasu w łazience układając swoje włosy każdego dnia!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ