Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Inspiracje kulturą latynoamerykańską w pokazie Ralpha Laurena
Inspiracje kulturą latynoamerykańską w pokazie Ralpha Laurena
Inspiracje kulturą latynoamerykańską w pokazie Ralpha Laurena
Trendy i styl

Inspiracje kulturą latynoamerykańską w pokazie Ralpha Laurena

Dział
W swojej nowej kolekcji Wiosna-Lato 2013, Ralph Lauren zainspirował się Hiszpanią i Ameryką Łacińską. Jego kolekcja ma swój własny charakter, jest pełna kolorów zarówno w sferze ubiorów, jak i fryzur oraz dodatków do włosów. Chwytamy więc byka za rogi i przedstawiamy wam jej najsmaczniejsze kąski!
 
Ubiory. Ralph Lauren, znany stylista amerykański, tym razem zainspirował się kulturą iberyjską i jej latynoamerykańskim odpowiednikiem. Ubrania są więc pełne kolorów, eksponują namiętne czerwienie oraz kolory stanowiące ich przeciwieństwo – graficzne czernie i biele. Kolekcja obfituje w suknie w stylu flamenco, długie spódnice, marynarki matadorów oraz poncza.
 
Fryzury. Także i w tej sferze zagościła spuścizna iberyjska, a w szczególności styl flamenco. Podstawowymi fryzurami są niskie, surowe koki oraz koki tancerki. Aby wykonać hiszpańskiego koka, zacznij od wyznaczenia przedziałka pośrodku głowy. Następnie, idealnie wyprostuj włosy oraz je delikatnie uliż, aby wyeliminować ewentualne odstające loczki. W kolejnym kroku zepnij włosy w niskiego kucyka i wykonaj nieskazitelnego koka. Upnij go wsuwkami i spryskaj lakierem, aby fryzura utrzymała się na dłużej.
 
Akcesoria do włosów. Większość modelek na pokazie prezentowała nieodzowne dla kultury latynoamerykańskiej dodatki do włosów: berety oraz meksykańskie kapelusze. Oba nakrycia głowy noszone są w ten sam sposób, tj. lekko przekrzywione na bok. Aby całkowicie wejść w konwencję latynoamerykańską, wybierz modele w kolorach czarnym lub czerwonym.
 
© Pixelformula / Défilé Ralph Lauren prêt-à-porter, Printemps-Été 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ