Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Inspiracja kolekcją Rock My City
Inspiracja kolekcją Rock My City

Inspiracja kolekcją Rock My City

Kolekcja jesień-zima 2014-2015 jest bezpośredni zainspirowana kobietami, które chodzą na ulicy. "Rock My City"  wykracza poza świat fryzur. To idea wolnej kobiety, która lubi opowiadać historie. Każda z was może identyfikować się z tą kolekcją.
 
Projektując tę kolekcję, oparto się na czterech założeniach. "Główne trendy, które widoczne są w tym sezonie, to: miedziany kolor, rozjaśnienie kilku punktów na włosach, pełne fryzury oraz cieniowane włosy. Tej jesieni, każdy znajdzie coś dla siebie".
 
Rok temu, kolor pomarańczowy był obecny na wszystkich pokazach. "Ten trend flashy był wówczas bardzo modny. W tym sezonie również będzie go dużo! Pojawia się on w wielu reklamach".
 
Refleksy we włosach w postaci rozświetlonych punktów to technika tego sezonu. "Dot Light nadaje naturalnego blasku twoim włosom. Dzięki temu, twoja twarz lśni".
 
Fryzury obrazują chęć ruchu. "Długie pełne fryzury prezentują cienkie końcówki, nadające impulsu. Długie, cieniowane włosy natomiast są pełne objętości. Włosy otaczają twarz, tak, jak w przypadku modelki Edie Campbell z reklamy Saint-Laurent ".
 
Nasza rada: Przyjdź do salonu Jean Louis David, by zrobić najmodniejsze fryzury w tym sezonie. Fryzjer na pewno będzie potrafił ci doradzić.
 
© Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności