Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Inspiracja kolekcją Rock My City
Inspiracja kolekcją Rock My City
Nowości

Inspiracja kolekcją Rock My City

Dział
Kolekcja jesień-zima 2014-2015 jest bezpośredni zainspirowana kobietami, które chodzą na ulicy. "Rock My City"  wykracza poza świat fryzur. To idea wolnej kobiety, która lubi opowiadać historie. Każda z was może identyfikować się z tą kolekcją.
 
Projektując tę kolekcję, oparto się na czterech założeniach. "Główne trendy, które widoczne są w tym sezonie, to: miedziany kolor, rozjaśnienie kilku punktów na włosach, pełne fryzury oraz cieniowane włosy. Tej jesieni, każdy znajdzie coś dla siebie".
 
Rok temu, kolor pomarańczowy był obecny na wszystkich pokazach. "Ten trend flashy był wówczas bardzo modny. W tym sezonie również będzie go dużo! Pojawia się on w wielu reklamach".
 
Refleksy we włosach w postaci rozświetlonych punktów to technika tego sezonu. "Dot Light nadaje naturalnego blasku twoim włosom. Dzięki temu, twoja twarz lśni".
 
Fryzury obrazują chęć ruchu. "Długie pełne fryzury prezentują cienkie końcówki, nadające impulsu. Długie, cieniowane włosy natomiast są pełne objętości. Włosy otaczają twarz, tak, jak w przypadku modelki Edie Campbell z reklamy Saint-Laurent ".
 
Nasza rada: Przyjdź do salonu Jean Louis David, by zrobić najmodniejsze fryzury w tym sezonie. Fryzjer na pewno będzie potrafił ci doradzić.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ