Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Idealnie proste włosy – najmodniejszy efekt dla długich fryzur
Idealnie proste włosy – najmodniejszy efekt dla długich fryzur
Fryzura

Idealnie proste włosy – najmodniejszy efekt dla długich fryzur

Dział
Często słyszysz, że w tym sezonie powinno się nosić fryzury pełne objętości? Mimo to, nie jest to jedyny trend. Lubisz nosić proste włosy i możesz być pewna, że w tym sezonie również będą one modne!
 
W tym sezonie, jeśli chcesz być modna, nie powinnaś skupiać się wyłącznie na objętości włosów. Powinnaś je przede wszystkim pocieniować. Wówczas w łatwy sposób będziesz mogła zmieniać uczesanie na co dzień, szczególnie wtedy, gdy nie będziesz miała czasu na to, by związać włosy lub zrobić brushing. Rano, w pośpiechu powinnaś wyjąć prostownicę, dzięki której uzyskasz stylową fryzurę. W kilka minut będziesz wyglądać kobieco i glamour, a twoje włosy będą idealnie proste. Powinnaś także użyć odpowiedniego produktu, dzięki któremu uzyskasz idealny efekt: Perfect Liss.
 
Aby uzyskać idealnie proste włosy, po umyciu głowy, zarysuj przedziałek pośrodku. Wysusz włosy, a następnie nałóż na nie Perfect Liss. Ten termo-ochronny produkt jest doskonałym rozwiązaniem dla miłośniczek prostych włosów. Ułatwia on prostowanie i sprawia, że unikniesz kołtunów. Co więcej, ochroni on twoje włosy przed wysoką temperaturą protownicy. Twoja fryzura będzie wysublimowana każdego dnia. Po wyprostowaniu włosów, nałóż na nie Shine Spray, który nada im połysku i sprawi, że będą wyglądać zdrowo. Pamiętaj, że jeśli masz pocieniowane włosy, możesz zrobić każdą fryzurę!
 
© Pixelformula / Pokaz Chloé prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ