Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Idealnie proste, długie włosy
Idealnie proste, długie włosy
Idealnie proste, długie włosy
Fryzura

Idealnie proste, długie włosy

Dział
Idealnie proste włosy zawładnęły wybiegami na pokazach wielu kreatorów mody w sezonie Jesień-Zima 2012-2013. Ta fryzura może być „z” lub „bez grzywki”, nawiązuje do włosów w stylu lat siedemdziesiątych, ma zawrotną długość, a włosy ją tworzące są idealnie gładkie.
 
Długie, proste włosy. Idealnie proste, długie włosy stały się symbolem tak 70. Jest to fryzura charakterystyczna dla ruchu hippisowskiego, ale oczarowała także wielu artystów jeszcze zanim „wyszła na ulicę”. Najlepszym na to dowodem są Françoise Hardy oraz Jane Birkin, które nosiły ją na włosach z grzywką (o prostych włosach). Choć, długie, idealnie proste włosy były również noszone bez grzywki, za to z prostym przedziałkiem pośrodku.
 
Noszenie długich, prostych włosów. W procesie idealnego prostowania włosów, Twoim najlepszym sprzymierzeńcem będzie prostownica. Jeżeli Twoje włosy są suche, spryskaj je najpierw sprayem termoochronnym do prostowania, który chroni je przed ciepłem urządzeń fryzjerskich. Spray ten ułatwi Ci także prostowanie i wygładzi włosy. Włącz swoją prostownicę do prądu, a następnie poczekaj aż się nagrzeje. Prostuj włosy pasmami. Zamknij płytki prostownicy na włosach w okolicy głowy, a następnie przesuwaj je w kierunku końcówek. Nie zostawiaj prostownicy zbyt długo na jednym paśmie włosów, aby nadto ich nie nagrzewać. Postaraj się jednak prostować włosy stosunkowo dokładnie, unikając potrzeby przesuwania prostownicy po niektórych pasmach kilkukrotnie. Gdy Twoje włosy będą już wyprostowane, wyjmij lakier i spryskaj nim swój grzebień lub szczotkę, a następnie uczesz nimi włosy. Dzięki temu, efekt Twojego prostowania utrzyma się dłużej, a przy tym pozbędziesz się nieposkromionych, odstających włosków.
 
Dodatki do długich, prostych włosów. Aby dodać swojej fryzurze trochę pikanterii lub zwyczajnie nadać jej indywidualny charakter, pomyśl o dodatkach! Aby przybrać wygląd nawiązujący do lat siedemdziesiątych, rozważ wykorzystanie słynnej opaski. Opaska może być pleciona, kwiecista lub wykładana perłami. Zatem, styl opaski może być elegancki lub też codzienny. Nosząc ją w poprzek na czole upodobnisz się do hippisa. W celu uzyskania bardziej szykownej stylizacji, nałóż ją na głowę jak plastikową opaskę podtrzymującą włosy.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ