Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Idealna kosmetyczka z przyborami do włosów
Idealna kosmetyczka z przyborami do włosów
Eksperci

Idealna kosmetyczka z przyborami do włosów

Dział
Zapewne przyzwyczaiłaś się do tego, że zawsze masz przy sobie najważniejsze kosmetyki do makijażu. Dlaczego więc nie wyposażyć się w podobny zestaw do pielęgnacji włosów? Nawet, jeżeli jesteś dobrze uczesana z rana, nie oznacza to, że Twoja fryzura nie będzie wymagała drobnej korekty w ciągu dnia!
 
Aby zachować piękną fryzurę przez cały dzień oraz mieć możliwość skorygowania tego i owego przed wieczornym wyjściem, miej zawsze pod ręką najważniejsze przybory, które pozwolą Ci w mgnieniu oka uczesać się na nowo. „Nie musisz wcale mieć przy sobie wielu produktów do stylizacji, wystarczy, że będziesz miała to, co jest najbardziej niezbędne. W tym celu, powinnaś poznać swoje włosy i być świadomą "niespodzianek", które mogą się wydarzyć w ciągu dnia!”
 
Te z Was, których włosy mają tendencję do odstawania, co oznacza, że ich włosom brakuje nawilżenia, mogą skorzystać z kilku możliwych rozwiązań. „Możecie wyposażyć się w serum przeciwko ostającym włoskom. Nałóżcie dosłownie odrobinę produktu na dłonie i ani grama więcej (by włosy nie sprawiały wrażenia  tłustych), potrzyjcie lekko dłonie i nałóżcie serum na włosy poza włosami bezpośrednio przy skórze głowy. Możecie też spryskać grzebień lakierem, a następnie się nim uczesać.”
 
Jeżeli masz włosy kręcone, a Twoje loki tracą swój wyraz w ciągu dnia, wyposaż się w piankę do włosów. „Nałóż piankę na dłonie, spuść głowę w dół i rozprowadź produkt równomiernie na włosach tak, by Twoje loki odżyły.
 
Jeżeli natomiast chciałabyś na nowo stworzyć swoją fryzurę w ciągu dnia, potrzebne Ci będzie kilka akcesoriów do fryzur, takich jak: igły fryzjerskie, czy wsuwki. Aby wykonać zmierzwionego koka, skręć włosy na długościach i najzwyczajniej je upnij. Uzyskasz tym sposobem zamierzony efekt!
 
Nasza rada: Jeśli zauważyłaś, że Twoje włosy mają tendencję do szybkiego przetłuszczania się, włóż do swojej kosmetyczki z przyborami do włosów opakowanie suchego szamponu. Jest to szybkie i skuteczne rozwiązanie szczególnie, jeżeli masz grzywkę, która z reguły ma tendencję do szybszego przetłuszczania się, niż reszta włosów…
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ