Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Hebanowa czerń, opinia eksperta
Hebanowa czerń, opinia eksperta

Hebanowa czerń, opinia eksperta

Jeśli twoje włosy nie są z natury czarne, wydaje się, że nałożenie tego koloru może sprawić problem. Niemniej jednak, wytarczy dokładnie go poznać, by jak najlepiej dopasować go do twoich włosów. Odkryj porady ekspertów dotyczące hebanowej czerni.
 
Czarny może pasować każdej kobiecie. "Niezależnie od cery lub rodzaju włosów, w tym kolorze możesz wyglądać naprawdę dobrze. Jedynie te z was, które mają cienkie włosy, powinny o nim zapomnieć. W przeciwnym razie, twoja głowa będzie wyglądać na mniejszą. Nakładaj ten kolor szczególnie wtedy, gdy masz normalne lub grube włosy".
 
Zanim nałożysz hebanową czerń powinnaś wiedzieć, jaki jest twój naturalny kolor. "Gdy udasz się do salonu, zapytaj o radę fryzjera. Hebanowa czerń wymaga pielęgnacji, a niektóre z was niezawsze znajdują na to czas. Co więcej, musisz wiedzieć, co zrobisz gdy będziesz miała dość tego koloru".
 
Czarny kolor może szybko się znudzić. "Z jednej strony jest on piękny, głęboki i pochłania światło, ale z drugiej może wprawiać w depresję. Hebanowa czerń jest bardzo ciemna i może się nudzić oraz męczyć, szczególnie podczas długich zimowych miesięcy".
 
Twoje brwi nie muszą być tego samego koloru, co włosy. "Efekt może być zbyt silny, a twoja twarz może wyglądać zbyt surowo. Poproś fryzjera, by ci lekko przyciemnił brwi, ale niekoniecznie w tym samym kolorze co włosy, tym bardziej jeśli twoja karnacja jest bardzo jasna!".
 
Nasza rada: Im badziej widoczny jest kontrast między twoim naturalnym kolorem a hebanową czernią, tym częściej musisz farbować odrosty. W innym przypadku mogłoby to umknąć uwadze, ale tutaj kolor jaśniejszy u nasady włosów będzie zbyt widoczny i może to mieć efekt mocno rzucający się w oczy. Jeśli pofarbujesz blond włosy na hebanową czerń, będziesz musiała chodzić do fryzjera co miesiąc.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Niezbędne w tym sezonie