Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Halloween, w tym roku fryzura również na tę okazję!
Halloween, w tym roku fryzura również na tę okazję!
Trendy i styl

Halloween, w tym roku fryzura również na tę okazję!

Dział
"W tym roku, po premierze filmu "Czarownica" z Anegeliną Jolie, mroczne role cieszą się dużym powodzeniem! Pobaw się z trendami i zrób fryzurę, którą nosiła aktorka z filmu Disney'a. W ten halloweenowy wieczór będziesz wyglądać równie przerażająco, jak i kobieco...
 
Od kilku lat, 31 października zapraszana jesteś na przebierane wieczory. Do dziś nie miałaś żadnego problemu, by przyjść przebrana za straszną czarownicę lub kobietę-drakulę. W tym roku jednak zdecydowałaś, że będzie inaczej! Szukasz oryginalnej fryzury, nawet jeśli reszta część stroju będzie czarna. To, że jesteś potworem (wyłącznie tego wieczoru!) nie oznacza, że powinnaś zapomnieć o swoich walorach.
 
Naśladuj fryzurę z pokazu Andrew GN. Aby ją zrobić, rozdziel włosy na trzy części: górną, lewą oraz prawą. Odizoluj pierwszą z nich i zajmij się bokami. Ich górne partie zapleć w cienkie warkocze. To właśnie te części powinny być widoczne i tworzyć "rogi", tak, jak u Angeliny Jolie w filmie "Czarownica". Po zrobieniu warkoczy, zwiąż je w wysoki kucyk. Użyj żelu, by utrwalić fryzurę i nadać jej połysk. I oto jesteś gotowa na wieczór. Wyglądasz przerażająco, a zarazem glamour!".
 
© Pixelformula / Pokaz Andrew GN, Jesień-Zima 2011-2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ