Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Half-hawk na długich włosach, opinia profesjonalisty
Half-hawk na długich włosach, opinia profesjonalisty
Eksperci

Half-hawk na długich włosach, opinia profesjonalisty

Dział
Half-hawk to idealne rozwiązanie, jeśli poszukujesz zbuntowanego stylu, mimo że nosisz kobiecą fryzurę. Co więcej, efekt ten jest aktualnie tak modny, jak w latach 80. Ta neo-grunge’owa fryzura widnieje na głowach ogromnej liczby kobiet.
 
Jeśli chesz uzyskać taki efekt, nie wahaj się udać do fryzjera. "Zrób to szczególnie wtedy, gdy nie chcesz, by część włosów była wygolona za krótko. Twój fryzjer jest jedyną osobą, która będzie potrafiła doradzić ci w tej kwestii, gdyż w zależności od rodzaju twoich włosów, on jedyny będzie umiał określić, jak będą one odrastać".
 
Half-hawk jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz chcesz obciąć włosy na bardzo krótko. "Dzięki temu, będziesz mogła nosić zarówno krótkie, jak i długie włosy. Pozwoli ci to przekonać się czy pasuje ci krótka fryzura. Nie musisz koniecznie golić włosów po boku lub ulizywać ich za pomocą żelu. Wystarczy, że będą one krótsze".
 
Korzystając z nowej usługi Speed Up-Do z oferty Bar à Styles Jean Louis David, możesz zrobić ulizanego warkocza na boku, sprawiającego wrażenie efektu half-hawk. "Przyjdź do salonu, by spróbować tej techniki, zanim kompletnie ogolisz bok głowy. Nie pożałujesz swojego wyboru i będziesz się tak czesać tylko wtedy, gdy będziesz miała na to ochotę".
 
Nasza rada: Zrób efekt half-hawk tylko wtedy, gdy masz średniej długości włosy. Dzięki temu będziesz mogła przykryć bok fryzury, natomiast zbyt krótkie włosy ci na to nie pozwolą!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ