Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Half-bun: fryzura tygodnia
Half-bun: fryzura tygodnia
Fryzura

Half-bun: fryzura tygodnia

Dział
Odkryj fryzurę, która tej wiosny jest bardzo modna. Zrób kok tylko z części włosów, a uzyskasz casualowy i złudnie zaniedbany efekt. Rozszyfrujmy.
 
Trend. Pół-kok uczesany jest na czubku głowy, natomiast reszta włosów jest związana. Ta modna fryzura pojawiła się na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Detacher podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku. Stała się ona ulubioną fryzurą gwiazd i blogerek, bez względu na to, czy noszona jest na co dzień czy na czerwonych dywanach. Powód jej sukcesu? Nadaje ona modnego i luźnego charakteru, ale nie tylko – jest praktyczna i szybka do uczesania.
 
Jak ją zrobić? Stylizacja ta jest doskonałym rozwiązaniem, gdyż można ją przystosować do każdego stylu. Niemniej jednak, z efektem zmierzwionych włosów, powinna być dobrana do szykownego stroju, tak, jak na pokazie. Wieczorem, zrób do niej intensywny makijaż, ponieważ twoja twarz będzie odsłonięta. Makijaż nude natomiast możesz zrobić w ciągu dnia. Będzie on wystarczający, by Cie wysublimować.
 
Twoja fryzura krok po kroku. Umyj i rozczesz włosy, a następnie rozdziel je na dwie części. Skoncentruj się na czubku głowy – zwiąż włosy w kucyk, a następnie owiń wokół wiązania, by stworzyć kok. Pozostaw dolne partie włosów rozpuszczone, niezależnie od ich rodzaju i spryskaj je lakierem Fix Spray. Na koniec, spersonalizuj swoją fryzurę – umieść twój pół-kok gdzie chcesz, zarysuj przedziałek pośrodku głowy lub uliż włosy, by wyglądać nowocześnie... Jedyną granicą jest twoja wyobraźnia!
 
© PixelFormula, Pokaz Detacher, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ