Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Gysèle, 29 lat: "Bob na idealnie gładkich włosach"
Gysèle, 29 lat: "Bob na idealnie gładkich włosach"
Gysèle, 29 lat: "Bob na idealnie gładkich włosach"
Trendy i styl

Gysèle, 29 lat: "Bob na idealnie gładkich włosach"

Dział
Twój wygląd? Zawsze miałam filigranową sylwetkę. W dzieciństwie opłaciłam ją przezwiskami od „chucher”, jednak dzisiaj zaliczam ją do swoich atutów! Zaletą tego typu figury jest to, że można pozwolić sobie niemal na wszystko! Testuję więc z rzeczami krótkimi, z nadrukami, z rozcięciami i z kolorami… Niektórzy uważają, że takie ubrania mogą czasem psuć mój wygląd, ale ja uważam, że odpowiednio dobrane, nadają mu prawdziwej dynamiki! Nie waham się inspirować magazynami modowymi lub blogami wprawionych w boju modystek, dzięki czemu unikam stylizacji w złym stylu.
 
Twoje włosy? Jestem Azjatką i moje włosy są podobnej natury! To znaczy, są proste, a zarazem giętkie. Wiem, że niektóre z moich rodaczek marzą o lokowanych włosach, jednak ja jestem zadowolona z ich natury i wcale nie chcę się jej sprzeciwiać. Co więcej, staram się w pełni wykorzystać potencjał swoich włosów. Moje włosy są więc proste i najczęściej spięte, gdyż źle znoszą wilgoć. Spinam je w kucyka tylko do uprawiania sportów lub aby nadać sobie poważniejszego wyglądu! Jeżeli chodzi o ich pielęgnację, używam głównie te odżywki, które pozwalają mi jak najdłużej utrzymać błyszczące włosy.
 
Twój styl dzisiaj? Uwielbiam ponadczasowy i elegancki wymiar fryzury na boba. W tym roku modna stała się jego idealnie gładka wersja. Jest to dla mnie idealne uczesanie, ukazujące w najlepszym świetle moje włosy.  W celu zachowania idealnej fryzury, regularnie chodzę do fryzjera, aby pozbyć się zniszczonych końcówek. Ostatnim  razem poprosiłam go o strzyżenie na delikatnego, spływającego boba, aby podkreślić gładkość mojej fryzury na boba. Codziennie rano robię jedynie przedziałek pośrodku głowy, otrzymując perfekcyjnie symetryczną fryzurę!
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ