Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Gysèle, 29 lat: "Bob na idealnie gładkich włosach"
Gysèle, 29 lat: "Bob na idealnie gładkich włosach"
Gysèle, 29 lat: "Bob na idealnie gładkich włosach"
Trendy i styl

Gysèle, 29 lat: "Bob na idealnie gładkich włosach"

Dział
Twój wygląd? Zawsze miałam filigranową sylwetkę. W dzieciństwie opłaciłam ją przezwiskami od „chucher”, jednak dzisiaj zaliczam ją do swoich atutów! Zaletą tego typu figury jest to, że można pozwolić sobie niemal na wszystko! Testuję więc z rzeczami krótkimi, z nadrukami, z rozcięciami i z kolorami… Niektórzy uważają, że takie ubrania mogą czasem psuć mój wygląd, ale ja uważam, że odpowiednio dobrane, nadają mu prawdziwej dynamiki! Nie waham się inspirować magazynami modowymi lub blogami wprawionych w boju modystek, dzięki czemu unikam stylizacji w złym stylu.
 
Twoje włosy? Jestem Azjatką i moje włosy są podobnej natury! To znaczy, są proste, a zarazem giętkie. Wiem, że niektóre z moich rodaczek marzą o lokowanych włosach, jednak ja jestem zadowolona z ich natury i wcale nie chcę się jej sprzeciwiać. Co więcej, staram się w pełni wykorzystać potencjał swoich włosów. Moje włosy są więc proste i najczęściej spięte, gdyż źle znoszą wilgoć. Spinam je w kucyka tylko do uprawiania sportów lub aby nadać sobie poważniejszego wyglądu! Jeżeli chodzi o ich pielęgnację, używam głównie te odżywki, które pozwalają mi jak najdłużej utrzymać błyszczące włosy.
 
Twój styl dzisiaj? Uwielbiam ponadczasowy i elegancki wymiar fryzury na boba. W tym roku modna stała się jego idealnie gładka wersja. Jest to dla mnie idealne uczesanie, ukazujące w najlepszym świetle moje włosy.  W celu zachowania idealnej fryzury, regularnie chodzę do fryzjera, aby pozbyć się zniszczonych końcówek. Ostatnim  razem poprosiłam go o strzyżenie na delikatnego, spływającego boba, aby podkreślić gładkość mojej fryzury na boba. Codziennie rano robię jedynie przedziałek pośrodku głowy, otrzymując perfekcyjnie symetryczną fryzurę!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ