Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Gumka do włosów, z wybiegu na ulicę?
Gumka do włosów, z wybiegu na ulicę?
Trendy i styl

Gumka do włosów, z wybiegu na ulicę?

Dział
Gumka do włosów, która towarzyszyła ci podczas lat spędzonych w przedszkolu, kojarzy się często z disco i latami 80. Gumka okazuje się być praktyczna, by utrzymać włosy w powietrzu. Jej elegancja natomiast podlega dyskusji. Gumka ta, jako że ma dosyć dużą objętość, jest bardzo widoczna! To co? Chcesz założyć gumkę? Miałabyś odwagę zejść tak z wybiegu na ulicę?
 
Prosto z wybiegu - gumka do włosów. Na pokazie Ashishy, gumka jest najważniejszym dodatkiem do strojów. Staje się ona gwiazdą sezonu, tak jak naszyjnik XXL i torba it-bag. Aby była jak najbardziej widoczna, należy ją założyć do wysoko upiętego koka lub do kucyka na czubku głowy. Tak czy inaczej, musi być widoczna! Na pokazie, gumka towarzyszy nieułożonej fryzurze. Wystające kosmyki otaczają twarz, a kok wydaje się być zrobiony od niechcenia.
 
Co należy zachować? Efekt nieułożonej fryzury! Doskonale pasuje on do sezonowej mody w stylu bohemy. Jeśli nie masz czasu lub masz ochotę zrobić sobie wysoko upiętego koka: to właśnie tę fryzurę powinnaś uczesać. Niemniej jednak, nie tylko fanki lat 80, Cyndi Lauper i dziewczynki w przedszkolu będą nosić gumkę. Noszenie tego dodatku jest raczej zakazane – psuje on generalny aspekt fryzury. Styl bohemy i lata 80 nigdy nie zniknęły!
 
Jak go nosić? Wysoko upięty kok jest łatwy do zrealizowania. Musisz tylko zdecydować, w jaki sposób chcesz go nosić: chcesz, by był to raczej chaotyczny kok, tak, jak na pokazie Ashishy lub elegancki kok, zrobiony za pomocą gąbki, która pozwala ci uzyskać idealną formę. Każda z wersji może być odpowiednia w zależności od pory dnia: szykowna wersja do pracy, a chaotyczna na weekendowe wyjście.
 
© Pixelformula / Pokaz Ashish prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ