Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Gumka do włosów: jaką wybrać?
Gumka do włosów: jaką wybrać?
Eksperci

Gumka do włosów: jaką wybrać?

Dział
Istnieje niezliczona ilość gumek do włosów. Na co dzień, kiedy pragniesz związać włosy, ciężko jest być pewnym swojego wyboru. Jaki model wybrać, aby uzyskać zmierzwionego kucyka? Jaka gumka będzie najlepsza dla surowego koka. Zoom na kryteria, które musisz wziąć pod uwagę, wybierając gumkę do włosów.
 
Istnieją dwa podstawowe modele gumek do włosów i to właśnie je trzeba przede wszystkim wziąć pod uwagę. "Te, najczęściej wybierane przez kobiety, zrobione są z włókien, pochodzących z pochwy liściowej. Nie plączą one włosów, ponieważ kauczuk, z którego są zrobione, przykryty jest materiałem. Unikaj bezpośredniego kontaktu twoich włosów z kauczukiem, aby ich nie ciągnął i nie sprawiał ci bólu".
 
Gumki z haczykiem również są powszechnie znane. "Łatwo się je bierze do ręki i umieszcza na włosach. Pozwalają one dobrze trzymać fryzurę. Gdy wybierasz model, masz możliwość wybrania także jego wielkość, grubość, a nawet kolor!".
 
Surowe koki, od okresu letniego znowu pojawiają się na scenie. Niemniej jednak, pomyśl, jaki model gumki musisz wybrać, aby kok trzymał się cały dzień? "Potrzebna ci będzie gumka, która będzie się dobrze naciągać. Dzięki temu twoja fryzura będzie się trzymać we właściwym miejscu przez cały dzień. Wybrany model gumki musi obejmować wszystkie włosy w momencie gdy robicie kucyka, zachowując przy tym miejsce na zawinięcie koka".
 
Upewnij się, że nawet bardzo zaciśnięta gumka nie niszczy twoich włosów. "Jeśli myślisz o poważniejszej fryzurze, możliwe jest, że włosy będą naciągnięte i że będzie cię to trochę bolało. Niemniej jednak, nie musisz obawiać się, że taka fryzura je uszkodzi".
 
Nasza rada: Lepiej używać gumki do włosów w momencie, gdy są one suche. Na mokrych włosach mogłaby ona zostawić odcisk. Dobrze wysusz włosy zanim je zwiążesz!
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ