Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Grzywki w sezonie jesień-zima 2012
Grzywki w sezonie jesień-zima 2012
Grzywki w sezonie jesień-zima 2012
Trendy i styl

Grzywki w sezonie jesień-zima 2012

Dział
Pomimo mody na gęste i pełne objętości fryzury, grzywka wciąż nie wychodzi z łask. Nadal będzie was zachwycać przybierając różne formy, które nadadzą waszej fryzurze indywidualnego charakteru. Przegląd najważniejszych tendencji w sezonie jesień-zima 2012. 
 
Krótka. To główny trend w tym sezonie. Grzywka w wydaniu mini, zauważona u Versace, jest prosta, gęsta, równa i zatrzymuje się w połowie czoła nadając fryzurze uporządkowany wygląd. Może być wykonana na włosach półdługich, bądź długich i najlepiej pasuje do delikatnej twarzy.
 
„Rulon”. W stylu retro, grzywka ta została zauważona na pokazie Jenny Packham i wyjątkowo dobrze prezentuje się przy spiętych włosach. Bazowa, gęsta i pełna objętości grzywka jest następnie modelowana przy pomocy okrągłej szczotki (o małej średnicy) oraz utrwalana lakierem do włosów.
 
Z kosmyków. Nieformalna i łatwa w utrzymaniu grzywka z kosmyków jest często wycieniowana lub degażowana i noszona na bok. Powinno się jej jednak unikać na włosach lokowanych lub kręconych. Najważniejszym jest, by układała się sama. Jeżeli nie masz prostych włosów, będziesz musiała ją modelować przy użyciu szczotki.
 
Graficzna. W kolekcji Antonia Berardi grzywka ma wymiar graficzny, wręcz kwadratowy, nadając fryzurze bardzo uporządkowany wygląd. Architektoniczna grzywka dopełni twój surowy, a nawet militarny styl. Zaleca się ją nosić przy włosach ściętych w krótkiego boba.
 
Postrzępiona. Z pewnością należy do jednych z najbardziej klasycznych! Pomimo to,  postrzępiona grzywka wciąż opiera się próbie czasu. Wycieniowana i lekka, grzywka ta jest ciągle w ruchu i opada delikatnie na czoło nie zakrywając go całkowicie. Na pewno ci się spodoba, jeżeli należysz do osób, które nie lubią spędzać zbyt wiele czasu na układaniu włosów.
 
Zaokrąglona. W latach siedemdziesiątych zaokrągloną grzywkę można było zauważyć u Margaret Howell. Można ją wykonać równie dobrze na włosach półdługich, jak i długich, a w szczególności na włosach prostych i giętkich. Grzywka ta jest pełna objętości, nie będąc przy tym nazbyt gęstą. Bardzo modna grzywka retro!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ