Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Grzywka z kilku kosmyków
Grzywka z kilku kosmyków
Grzywka z kilku kosmyków
Fryzura

Grzywka z kilku kosmyków

Dział
Najprostszym sposobem zrobienia grzywki, ale ciągle interesującym i niepozbawionym przy tym uroku, jest pozostawienie kilku kosmyków z przodu. Możesz w ten sposób, zaledwie przy kilku cięciach nożyczek, dodać stylu zbyt grzecznej fryzurze i nowoczesności zbyt klasycznemu strzyżeniu. 

Podstawy. Ten rodzaj grzywki jest najczęściej cieniowany lub zwężany i nosi się go na boku. Od ciebie zależy, na który bok chcesz zaczesać włosy. Możesz po prostu dostosować się do kierunku, który wybierają one naturalnie. Niektóre z was noszą tę grzywkę, gdyż pozwala im zakryć duże czoło podczas, gdy dla innych jest to po prostu kwestia stylu! Grzywka ta może być lekko roztrzepana, co sprawi, że twoja fryzura będzie bardziej naturalna i w stylu  bohemy lub też tajemnicza jako, że zakrywa nonszalancko oko przy ruchu. 

Dla kogo? Grzywka z kilku kosmyków jest rodzajem grzywki, który najłatwiej nosić. Bardzo krótkie i, dokładnie na odwrót, pełne i ultra długie grzywki są bardzo ciężkie do uczesania i codziennej pielęgnacji. Oczywiście, łatwiej jest nosić grzywkę jeżeli ma się włosy proste lub miękkie. Kiedy są one falowane lub kręcone, trudniej ją doprowadzić do ładu i utrzymać na miejscu. Pamiętaj również o tym, by nie ścinać grzywki zbyt krótko, gdyż jak tylko wyschną twoje włosy będą miały skłonność do zaginania się. Ten efekt jest jeszcze bardziej widoczny w przypadku włosów kręconych. 

Uczesanie i utrzymanie. Nałóż spray termoochronny na włosy na umyte i dobrze wytarte ręcznikiem włosy, a następnie wysusz je suszarką ustawioną na maksymalną siłę. Potem, pracuj nad grzywką palcami, aby nadać jej naturalny wygląd. Chcąc nadać im oczekiwaną przez ciebie formę czy też wrażanie ruchu możesz nad nią pracować płaską lub okrągłą szczotką. Pod koniec, spryskaj włosy lakierem, aby twoja fryzura została na miejscu cały dzień! I pamiętaj o tym, aby regularnie odwiedzać swojego fryzjera, żeby ją utrzymać i odświeżyć. Jest to niezbędne jeżeli chcesz mieć piękną grzywkę!

Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ