Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Grzywka z kilku kosmyków, trend 2015
Grzywka z kilku kosmyków, trend 2015
Trendy i styl

Grzywka z kilku kosmyków, trend 2015

Dział
Grzywkę się lubi albo się ją nienawidzi. Jedno jest pewne – każdy ma o niej jakieś zdanie. Jeśli nie wiesz, czy powinnaś ją zrobić czy nie, istnieje pewien kompromis, który w 2015 roku będzie bardzo na czasie: grzywka z kilku kosmyków zaczesana na bok.
 
Krótka, długa, asymetryczna, cienka, gruba, prosta, zaokrąglona... grzywka jest skutecznym sposobem na nadanie fryzurze struktury. Kobiety, które nie do końca są do niej przekonane, mogą także zrobić grzywkę z kilku kosmyków.
 
Grzywka ta zawsze uważana była za etap przejściowy podczas odrastania włosów. Teraz jest to jednak oddzielny trend, który prezentowany jest na głowach największych celebrytów w 2015 roku. Tak jak klasyczna grzywka, uwydatnia ona twarz. Różnica polega na tym, że jest asymetryczna, dzięki czemu rysy twarzy wydają się delikatniejsze.
 
Grzywka na boku pasuje do włosów każdej długości i do wszystkich możliwych kolorów. Najlepiej wygląda wtedy, gdy przedziałek zarysowany jest po tej samej stronie: wówczas wygląda naturalniej, jest pełna harmonii. Czy jesteś w stanie zmienić zdanie na temat grzywki?
 
© Pixelformula / Pokaz Christopher Kane prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ