Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Grzywka „rulon”
Grzywka „rulon”
Grzywka „rulon”
Fryzura

Grzywka „rulon”

Dział
Nieważne, czy jest pełna, krótka, asymetryczna, czy po prostu degażowana – grzywka zdobi czoła modystek poszukujących niestandardowych fryzur. Te z Was, które chciałyby posunąć się jeszcze dalej, powinny zainteresować się grzywką typu „rulon”, która była niezwykle popularna w latach 40. i 50. Zatem do dzieła!
 
Grzywka „rulon” zdecydowanie w stylu retro. Ta retro grzywka, którą zauważyliśmy na pokazie Bebe i Jenny Packham w Nowym Jorku, nada Ci wyglądu powabnej gwiazdy z Hollywood, rodem z lat 50. O ile ten typ grzywki nie jest przystosowany do noszenia na co dzień, o tyle będzie on idealny na specjalne okazje, takie jak ślub, czy elegancki wieczór. Grzywka ta, utrzymana w stylu lat pięćdziesiątych, jest ostatecznie przeciwieństwem koka z włosami skręconymi w rulon z lat 40.
 
Wykonanie grzywki typu „rulon”. Umyj włosy dzień wcześniej, dzięki czemu Twoja grzywka utrzyma się lepiej, niż na świeżo umytych włosach. Wydziel szerokie pasmo włosów z przodu głowy, a następnie prowizorycznie upnij resztę włosów tak, byś mogła całkowicie skoncentrować się na wydzielonym kosmyku. Nałóż na włosy odrobinę pianki, aby nadać im odpowiedni wygląd. Istnieją dwie możliwości wykonania grzywki typu „rulon”. Pierwszy sposób polega na wykorzystaniu dużego wałka o średniej lub dużej średnicy. Owiń pasmo włosów wokół wałka, a następnie wysusz je suszarką. Drugim rozwiązaniem jest użycie lokówki. Zacznij od osuszenia pasma włosów najpierw w palcach, a następnie owiń je wokół lokówki o średniej lub dużej średnicy. W obu przypadkach, zaczekaj aż Twoja grzywka „rulon” trochę ostygnie zanim spryskasz ją obficie lakierem.
 
Uczesanie przy grzywce typu „rulon”. Możesz nosić tę grzywkę zarówno na włosach rozpuszczonych, jak i upiętych. Przy rozpuszczonych włosach możesz się zainspirować fryzurą z pokazu Bebe. Uliż boki fryzury za pomocą żelu, a następnie wymodeluj pozostałą część włosów. Włosy nie powinny być zbyt gładkie lub zbyt ustrukturyzowane. Jeżeli wolisz nosić włosy upięte, możesz upodobnić się do modelek z pokazu Jenny Packham. Kiedy Twoja grzywka „rulon” będzie już gotowa, upnij resztę włosów w hiszpańskiego koka, aby odpowiednio wyeksponować swoją grzywkę retro!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ