Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Grzywka opadająca na oko
Grzywka opadająca na oko
Grzywka opadająca na oko
Fryzura

Grzywka opadająca na oko

Dział
Przedstawiliśmy Wam już długą grzywkę zaczesywaną na bok. Teraz pora na grzywkę opadającą na oko, która nada Ci jeszcze bardziej tajemniczy wygląd. Nie jest ona najpraktyczniejsza, jeżeli chodzi o widoczność, jednak ten drobny szczegół nie ujmuje jej uroku. Grzywkę tę można dopasować do różnych stylizacji.
 

Styl punkowy. Grzywka opadająca na oko nie jest niczym innym jak następstwem grzywki, która została zapuszczona. W takim wypadku dochodzi ona mniej więcej do wysokości nasady nosa. Aby stworzyć punkową lub rockową stylizację, pozwól, by zalotnie zasłaniała część Twojego oka. Aby grzywka zyskała aspekt zmierzwienia, naturalnie wysusz włosy układając je palcami. Wcześniej użyj pianki, która nada im odpowiednią teksturę i je ochroni.

 
Styl retro. Oko schowane za włosami grzywki nada Ci wygląd nietykalnej femme fatale. Aby uzyskać ten efekt, zacznij od nałożenia na wilgotne włosy serum, które pozwoli Ci poskromić odstające loczki i nada włosom gładki i błyszczący wygląd. Z kolei, lekkie i niesamowicie eleganckie fale na włosach nadadzą Twojej fryzurze nutkę retro. Wykorzystaj w tym celu lokówkę o dużej średnicy i zakręć na nią jedynie włosy od połowy ich długości. Utrwal fryzurę spryskując ją lakierem!
 
Styl elegancki. Jeżeli chcesz wyglądać bardziej klasycznie, powinnaś zdecydować się na idealnie proste włosy. Na wilgotne włosy nałóż spray termoochronny, który ochroni włosy przed ciepłem prostownicy oraz ułatwi ich prostowanie. Wysusz najpierw włosy suszarką, a następnie użyj prostownicy, dzięki której Twoja grzywka będzie idealnie prosta!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ