Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Grzywka odmieniona przez wszystkie długości
Grzywka odmieniona przez wszystkie długości
Grzywka odmieniona przez wszystkie długości
Fryzura

Grzywka odmieniona przez wszystkie długości

Dział
Grzywkę wybieramy zazwyczaj, aby nadać osobowość swojej fryzurze, aby dać sobie więcej możliwości stylizacji albo, żeby być bardziej na czasie! Ale spośród tych wszystkich grzywek którą wybrać?
Grzywka pełna. To właśnie pod nią lubimy się chować, aby grać tajemnicze kobiety… Idealnie by było, gdyby sięgała aż do końca nosa, lekko się zwężając, aby można było ją modelować zgodnie z naszymi oczekiwaniami. 
Grzywka zwężana. Sięga aż do brwi, nie wpadając Tobie w oczy i jednocześnie jest w stały ruchu, dając bardzo naturalne wrażenie artystycznego nieład. Można ją również adoptować do looku romantycznego lub w stylu bohème, gdyż pozwala złagodzić rysy twarzy. Jeżeli byłaby trochę dłuższa, mogła być ją trochę pofalować przy użyciu palców i pianki do stylizacji, przesuwając ją trochę na bok. 
Krótka grzywka. Możesz ją nosić na dwa sposoby. W wersji wyprostowanej, aby wysubtelnić Twoją twarz lub w bombkę, dodając jej przez to trochę cech stylu pin-up z lat 50., który jest bardzo glamour. 
Grzywka lekko cieniowana. Najczęściej spotykana na ulicach. Pasuje do każdego i można ją łatwo uczesać, przy użyciu palców i suszarki do włosów, tak, aby wyglądała naturalnie. Jest lekko cieniowana i zaczesana w tą stronę, w która chcesz. 
© Pixelformula / Backstage Marant, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ