Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Grzywka na grubych włosach: Streetstyle
Grzywka na grubych włosach: Streetstyle
Trendy i styl

Grzywka na grubych włosach: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Średniej długości, brązowe, grube, kręcone włosy. Nasz dzisiejszy streetstyle spędziła urlop na słońcu, dzięki czemu rozjaśniły jej się włosy. Po powrocie z wakacji, zadecydowała się na zmianę fryzury i zrobienie długiej grzywki. Jako że ma grube włosy, może sobie pozwolić na wszystkie fryzurowe szaleństwa, niczego nie ryzykując. Jej fryzura zawsze będzie wysublimowana. Podczas wizyty u fryzjera, nasz dzisiejszy streetstyle zaznaczyła, że chciałaby nosić grubą grzywkę opadającą na oko. Jej włosy na długości są naturalne, natomiast grzywka jest wyprostowana. Dzięki temu idealnie się ona układa. Poza tym, jej fryzura nie wymaga stylizacji: jej grube włosy zawsze pięknie wyglądają!
 
Jej wygląd? Zainspirowany latami 60-tymi tak, jak jej fryzura! Jej spódniczka mini z podwyższonym stanem jest kluczowym elementem stroju. Jest bardzo nowoczesna i dobrana do elementów w stylu miejskim, dzięki którym ubranie jest bardziej praktyczne do noszenia na co dzień. Na górę, nasz dzisiejszy streetstyle założyła marynarkę z długimi rękawami, a na stopy buty w stylu kitten heels. Do tego dobrała czerwoną poszetkę, która ożywia jej ciemny strój i dodaje mu koloru w te deszczowe, wrześniowe dni!
 
Rada dnia. Grube włosy pasują do każdej grzywki. Ona zawsze doskonale będzie wygladać. Niemniej jednak, nie obcinaj jej sama w łazience. Przyjdź do fryzjera!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ