Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Grzywka „miotła”
Grzywka „miotła”
Grzywka „miotła”
Fryzura

Grzywka „miotła”

Dział
Wiele z Was chciałoby mieć grzywkę, ale niekoniecznie jesteście chętne, by ją układać i dbać o nią na co dzień ! Aby wypróbować, jak to jest nosić grzywkę, unikając przy tym jej największych wad, dlaczego by nie wykorzystać w tym celu końcówek? Tłumaczymy, o co chodzi.
 
Modne grzywki. Grzywki, podobnie jak trendy w stylizacji fryzur z reguły zmieniają się jak w kalejdoskopie. Twoje fryzury nie zawsze może podążać za modowymi nowościami, gdyż włosy rosną średnio jedynie 1 do 1,5 cm miesięcznie i ani milimetra więcej. Nie decyduj się więc na grzywkę jeżeli przewidujesz, że zapewne znudzi Ci się ona już po miesiącu. Wybierz raczej grzywkę zasłaniającą czoło lub też grzywkę zaczesywaną na bok, a więc typy długich grzywek, które łatwo ułożysz w zależności od potrzeby chwili.
 
Grzywka „miotła”. Lub po prostu sztuczna grzywka, która omiata Twoje czoło! Można ją wykonać wyłącznie na włosach, których długość pozwala na to, by ich końcówki docierały do czoła. Fryzurę podstawową wybierz w zależności od swojej umiejętności. Na pokazie Simone Rocha postawiono na plecionego bananowego koka. Jeżeli jednak nie masz zbyt wiele czasu, możesz po prostu upiąć włosy w wysokiego kucyka. Rozczesz włosy szczotką, a następnie zwiąż je przy użyciu gumki z haczykiem. Następnie, zaczesz włosy wystające z kucyka w kierunku czubka głowy, tak by końcówki włosów dosięgały do czoła. Aby fryzura dobrze się trzymała, upnij włosy na czubku głowy, w miejscu rozpoczęcia Twojej grzywki. Niech końcówki włosów opadną na czoło tak, by nie zasłaniały Ci oczu. Mimo, że grzywka ta ma w sobie nutkę stylu neo-grunge lub punka, nie ma mowy o tym, by Twoje końcówki były rozdwojone lub zniszczone. Zadbaj o swoje końcówki, pielęgnując je kosmetykami nawilżającymi i regularnie je podcinając.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ