Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Grzywka, edycja jesień-zima 2015: Streetstyle
Grzywka, edycja jesień-zima 2015: Streetstyle
Trendy i styl

Grzywka, edycja jesień-zima 2015: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Nasz dzisiejszy streetstyle nosi krótką fryzurę na boba, dzięki której wygląda doskonale. Włosy obcięte są tuż poniżej uszu, a grzywka jest długa i gruba z lekko owalnymi bokami. Co więcej, jest ona lekko zaokrąglona, dzięki czemu jej włosy są miękkie. Fryzura ta wymaga regularnej pielęgnacji i wizyty u fryzjera przynajmniej raz w miesiącu, by zachować perfekcyjną symetrię po każdej stronie głowy.
 
Jej wygląd? Kobiecy, lekki strój. Nasz dzisiejszy streetstyle wybrała elastyczne i luźne materiały, które idealnie wpisują się w trendy sezonu. Jej czarna, satynowa koszula włożona jest w średniej długości, białą spódniczkę z wysokim stanem. Na jej stopach widnieją brązowe koturny, rozjaśniające jej ubiór. Do niego natomiast dobrana została sakiewka "black & white". Nasz dzisiejszy streetstyle wygląda idealnie!
 
Rada dnia. Tak krótkie fryzury powinny być związane. Niemniej jednak, powinnaś zaopatrzyć się w akcesoria, dzięki którym zimą będziesz wyglądać weselej. Spinki, kwiatki, opaski – wszystko jest dozwolone!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ