Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Grzywka 2014: 3 powody, by ją nosić
Grzywka 2014: 3 powody, by ją nosić
Fryzura

Grzywka 2014: 3 powody, by ją nosić

Dział
Grzywka obecna jest w każdym sezonie! Latem 2014 roku, pojawia się w innej formie niż w poprzednich latach. Jest krótka, ustrukturyzowana i nadaje twoim fryzurom charakteru. Koniec z grzywką opadającą na oczy! Odkryj 3 sposoby noszenia krótkiej grzywki.
 
Powód nr 1: pasuje ona do wszystkich fryzur. Bez względu na rodzaj włosów, długość oraz kolor, krótka i cienka grzywka towarzyszyć ci będzie we wrzystkie gorące miesiące. Jest ona ustrukturyzowana i nadaje stylu oraz chrakteru twoim fryzurom, dzięki czemu osiągniesz perfekcyjny efekt. Grzywka ta szczególnie uwydatnia krótką fryzurę na boba czy też długie cienkie włosy!
 
Powód nr 2: łatwo się ją czesze. Grzywka ta jest łatwa w realizacji i różni się od grzywki opadającej na oczy, która powinna być szczególnie dopracowana. Zapomnij o brushingu, okrągłej szczotce i innych przyrządach fryzjerskich. Ta grzywka nie wymaga pielęgnacji. Wystarczy, że rozczeszesz ją rano za pomocą grzebienia i gotowe!
 
Powód nr 3: grzywka odrasta! Niektóre kobiety nie potrafią zdecydować się na tę grzywkę, bojąc się, że bedzie ona za krótka lub że im sie nie spodoba. Niemniej jednak, nie powinny się o to martwić: grzywka odrasta! Bardzo szybko wkomponuje się ona w twoje włosy, jeśli stwierdzisz, że ci się ona nie podoba. Ponadto, powinnaś podjąć ryzyko – grzywka w edycji 2014 na pewno będzie ci pasować!
 
© Pixelformula / Pokaz Acne prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ