Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Grzeczny kucyk, prezentowany na pokazie Gucci
Grzeczny kucyk, prezentowany na pokazie Gucci
Trendy i styl

Grzeczny kucyk, prezentowany na pokazie Gucci

Dział
W kwestii włosów, wiosna 2015 upłynie pod znakiem elegancji. Jaka fryzura znajduje się na liście must-have? Prosty kucyk, prezentowany na pokazie haute-couture Gucci podczas Tygodnia Mody w Mediolanie.
 
Nowy sezon będzie więc okazją do noszenia tego łatwego, szykownego i stylowego wiązania bez ograniczeń. Aby idealnie wpisywać się w trendy mody, zrób niski kucyk. Jest on zarówno dyskretny, jak i subtelny. W tym przypadku, do fryzury dobrano makijaż typu brunatny smoky-eye, podkład w kolorze nude oraz przezroczyste usta.
 
Kucyk ten pasuje wszystkim kobietom, bez względu na ich styl lub rodzaj włosów. Niemniej jednak, włosy powinny mieć odpowiednią długość i sięgać co najmniej do ramion. Kucyk sprawi, że twój odważny, ekscentryczny lub seksowny styl będzie grzeczniejszy, ale może też podkreślić klasyczny i nowoczesny wygląd.
 
Kucyk ten jest łatwy do uczesania. Zarysuj wyraźny i głęboki przedziałek pośrodku głowy, który ustruktukturyzuje twoją fryzurę. Zaczesz włosy do tyłu i zwiąż za pomocą gumki na wysokości karku. Na koniec, spryskaj włosy lakierem, by lśniły! Mała rada: aby ukryć gumkę, wybierz cienki kosmyk z kucyka i owiń go wokół wiązania. Rezultat będzie zarówno estetyczny, jak i trendy!
 
© Pixelformula / Pokaz Gucci prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ