Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Grzecznie ulizane włosy
Grzecznie ulizane włosy
Trendy i styl

Grzecznie ulizane włosy

Dział
W przeciwieństwie do fryzur w stylu wet look lub w stylu retro, które były szczególnie modne w tym sezonie, grzecznie ulizane włosy sprawią, że powrócisz do dziecięcych lat. Ta idealnie ustrukturyzowana i dopracowana fryzura może się podobać i rozbudzi drzemiącą w tobie duszę prymuski. Zoom na ten trend.
 
Moda na grzecznie ulizane włosy. Zrozumiałaś, że w tym sezonie raczej niemodna jest naturalna fryzura. Koniecznie musisz mieć gęste loki lub idealnie proste włosy, nie inaczej. Jeśli chcesz nosić grzecznie ulizane włosy, musisz je wyprostować od nasady po końcówki. Dodatkowo zaczesz je za ucho. Z takim szczegółem fryzura pozwoli odsłonić twarz, dodając kobiecego i ustrukturyzowanego stylu.
 
Grzecznie ulizane włosy, dla kogo? Dla tych, co tęsknią za fryzurami, które nosiły na klasowych zdjęciach z podstawówki. Trend ten przestawia perfekcyjny wygląd i włosy, bez żadnych widocznych odstających loczków. Tak szczególna fryzura musi współgrać z dopracowanym wyglądem. Bardzo kobieca sylwetka z surowymi akcentami lub ubiorem, łączącym eleganckie spodnie oraz kurtkę, wysublimują tę niby prostą, ale jakże elegancką fryzurę.
 
Grzecznie ulizane włosy, jak je uczesać? Rzadko znajdziesz fryzurę, którą tak łatwo jest uczesać. Po umyciu włosów, zrób przedziałek po środku i podsusz je. Zanim użyjesz prostownicy, nałóż na włosy termoaktywny produkt pielęgnacyjny, aby ciepło ich nie uwrażliwiło. Prostowanie włosów musi być perfekcyjne, każdy kosmyk włosów musi być dopracowany. Po wyprostowaniu, zaczesz włosy za uszy, tak, by odkrywały twarz. Jeśli masz długie włosy, swobodnie opuść je na plecy. Na koniec spryskaj fryzurę odrobiną lakieru.
 
© Pixelformula / Pokaz Emmanuel Ungaro prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ