Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Gruby tapirowany kok, opinia profesjonalisty
Gruby tapirowany kok, opinia profesjonalisty
Eksperci

Gruby tapirowany kok, opinia profesjonalisty

Dział
Kok o dużej objętości… każda z was o tym marzyła. Mimo że fryzura wydaje się łatwa do zrobienia, wymaga ona koncentracji i kilku etapowej pracy. Jeśli będziesz odpowiednio postępować, rezultat będzie idealny! Wyjaśnijmy.
 
Aby twoje włosy były idealnie natapirowane, najpierw musisz je starannie do tego przygotować i ułożyć. "W tym przypadku kosmyki włosów wydają się naturalne, ale w rzeczywistości ułożone są w określony sposób: rockowy efekt, kosmyki zaczesane do tyłu. Aby otrzymać taki rezultat, należy użyć rzepu lub lokówki do włosów o dużym diametrze. Oczywiście zanim przystąpisz do tapirowania, nałoż na włosy piankę. Gdy będą już suche, rozczesz je za pomocą szczotki i zacznij tapirować".
 
Dzięki tapirowi, włosy wyglądają na starannie uczesane, ale nie tylko. Dzięki niemu, fryzura jest trwała. "Niemniej jednak, nie wszystkie partie włosów są natapirowane. Niektóre z nich są gładkie. W tym przypadku tapiruje się grubsze kosmyki zaczynając od tyłu. Po zakończeniu, użyj szczotki, aby ułożyć fryzurę w wybranym przez ciebie kierunku".
 
Tapir prezentowany na pokazach może być wykonany zarówno na włosach krótkich, jak i długich. "Tapir może nadać objętości kucykowi lub kokowi w stylu neo-grunge, ale może również być elementem stylizacji krótkich włosów. W tym sezonie, rockowe trendy widoczne są na wszystkich głowach".
 
Nasza rada: Pamiętaj, by tapirować włosy tak, by otrzymać określoną przez ciebie objętość. Wybierz raczej giętki grzebień, by twój tapir był perfekcyjnie umodelowany.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ