Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Gotycki romantyzm, inpiracja pokazu Dries Van Noten
Gotycki romantyzm, inpiracja pokazu Dries Van Noten
Trendy i styl

Gotycki romantyzm, inpiracja pokazu Dries Van Noten

Dział
W tym sezonie, styl gotycki powraca z impetem. Był on nawet myślą przewodnią pokazu kolekcji jesień-zima 2014-2015 Dries Van Noten podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Oto zarówno odważna, jak i tajemnicza fryzura!
 
Trend. Udawany bob pełen objętości z przedziałkiem na boku. Kosmyk opadający na czoło zakrywa oko. Włosy mają intensywny, lśniący i jednolity kolor. Podkład zakrywa każdy mankament, a wzrok jest hipnotyzujący i tajemniczy. Na oczach widnieje czarna kreska w stylu smoky eye skierowana ku skroniom. Usta natomiast pomalowane są szpinką w jasnoczerwonym kolorze. Strój jest oryginalny, ciemny i schludny. Jedynie pomarańczowe i złotawe dodatki dodają stylowi fantazji i go rozświetlają.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które uwielbiają czarny kolor! Ten ponury i romantyczny styl jest doskonałym rozwiązaniem na wieczorne wyjście lub jeśli chcesz wyglądać fascynująco, kobieco i nieuchwytnie. Fryzura ta zmieni cię w szykowną femme fatale o gotyckim charakterze.
 
Jak ją zrobić? Umyj i rozczesz włosy. Jeśli są one kręcone lub lokowane, będziesz musiała je wyprostować. Zarysuj przedziałek w dowolonym miejscu za pomocą cienkiego grzebienia. Następnie, umieść kosmyk przed oczami. Podnieś włosy na wysokości karku i zwiąż je za pomocą wsuwek, byś wyglądała, jakbyś nosiła fryzurę na boba. Na koniec, spryskaj włosy produktem Fix Spray, by otrzymać modną fryzurę o zbuntowanym charakterze!
 
© PixelFormula, Pokaz Dries Van Noten, prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ