Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Trendy i styl

Gęsta grzywka dla naturalnej fryzury: Streetstyle 

Dział
Jej fryzura? Średniej długości włosy oraz gruba, dosyć długa grzywka, która nadaje fryzurze oryginalności. Jest to jedna z wersji grzywki opadającej na oczy, z tym wyjątkiem, że ta nie wymaga stylizacji. Włosy naszego dzisiejszego streetstyle'u są  z natury giętkie i kręcone. Są idealne, jeśli lubisz je nosić w naturalny sposób. W tym przypadku, nie potrzebujesz produktów do modelowania fryzury i nie musisz robić brushingu rano. Grzywka nawet nie wymaga żadnej stylizacji, fryzura jest doskonała!
 
Jej wygląd? Klasyczny i oryginalny strój. Nasz dzisiejszy streetstyle założyła marynarkę z kołnierzem oraz średniej długości, granatową, satynową spódniczkę – ten ubiór pasuje zarówno do pracy, jak i na wieczorne wyjście ze znajomymi. Na stopy włożyła ona wiązane czółenka, które sublimują jej wygląd w stylu babydoll. Jedyny kolorowy dodatek? Czerwona saszetka, która idealnie uwydatnia cały strój.
 
Rada dnia. Chcesz zrobić sobie grzywkę? Gęsta grzywka ustrutkturyzuje twoją fryzurę, ale możesz także wybrać inny model. Wybierz się do fryzjera, on na pewno będzie potrafił ci doradzić!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ