Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Géraldine, 27 lat : „Czapka? Noszę ją dla stylu !”
Géraldine, 27 lat : „Czapka? Noszę ją dla stylu !”
Géraldine, 27 lat : „Czapka? Noszę ją dla stylu !”
Trendy i styl

Géraldine, 27 lat : „Czapka? Noszę ją dla stylu !”

Dział
Twój wygląd? Awangardowy i luźny. Mam skłonność do kupowania za dużych rzeczy, za to niezbyt podoba mi się powrót mody na noszenie odkrytego pępka. Unikam obcisłych ubrań, co nie oznacza, że moja szafa ugina się pod tonami rzeczy w rozmiarze XXL. Nie chcę przecież wyglądać jak worek ziemniaków! Uwielbiam dżinsy w stylu „boyfriend” od chwili, w której zaczęły je nosić wszystkie gwiazdy. Mam je w różnych kolorach, a także w różnorodnych stylach, co pozwala mi urozmaicać swój wygląd.
 
Twoja fryzura? Lubię skontrastowane kolory. Jestem naturalną brunetką, ale ostatniej zimy zdecydowałam się na kompletne przeciwieństwo i przefarbowałam się na biały blond, który noszę na włosach średniej długości. Myślę, że ta sama fryzura na włosach długich mogłaby być katastrofą i upodobnić mnie do hipisa z innej epoki. Natomiast, w moim wydaniu, uważam, że podkreśla mój styl. Jedynym mankamentem jest pielęgnacja włosów… Z uwagi na fakt, że mój naturalny kolor włosów jest stosunkowo ciemny, muszę regularnie, średnio raz na miesiąc, farbować odrosty.
 
Twój styl dzisiaj? Moim atrybutem w tym sezonie jest czapka! Do tej pory kupiłam już chyba 4 lub 5 modeli w różnych stylach i kolorach. Noszę ją oczywiście na włosach rozpuszczonych! A jak nadaję jej mój własny indywidualny styl? Nie wkładam koniecznie całej czapki na głowę. Po pierwsze, aby uniknąć spłaszczenia moich włosów, ale również po to, by zostawić miejsce na moją fryzurę. Poza tym, muszę przyznać, że noszenie czapki pozwala mi czasami przetrwać pomiędzy wizytami u mojego fryzjera!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ