Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Gama kosmetyków Color Therapy
Gama kosmetyków Color Therapy
Pielęgnacja

Gama kosmetyków Color Therapy

Dział
Jean Louis David zamienił swoją gamę kosmetyków 100% Color na gamę Color Therapy. Jej celem jest oczywiście przedłużenie efektu koloryzacji włosów, ale nie tylko… Odkryj z nami tę niezastąpioną gamę kosmetyków do włosów farbowanych!
 
Gama kosmetyków Color Therapy to kosmetyki używane do zabiegów w naszych salonach, ale także przystosowane do pielęgnacji domowej. Kosmetyki te zawierają niektóre substancje z dawnej gamy 100% Color, ale nie tylko. „Dzięki kosmetykom z serii Color Therapy twoje włosy odzyskają blask koloru i zostaną nawilżone. To główne ulepszenie i najważniejszy atut tych produktów.” Włosy są lśniące, miękkie w dotyku, a ich kolor jest mniej narażony na blaknięcie z ubiegiem czasu.
 
W naszych salonach używamy trzech produktów, tworzących serię Color Therapy do odżywienia koloru, a także do pielęgnacji włosów. Zabieg zaczyna się od mycia głowy szamponem Intensywny Kolor i masażu skóry głowy, aby pobudzone zostało krążenie krwi. „Ponadto, zabieg dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb każdej klientki poprzez dobór koloru, który ożywi jej włosy. Na przykład,  szatynkom zaproponujemy ożywiający odcień kasztanowy. Z kolei, osobie rudej doradzimy refleksy w kolorze miedzi. Do maseczki dodajemy najpierw niezbędne pigmenty koloryzujące, nakładamy ją dokładnie na włosy, a następnie zostawiamy na około trzy minuty.” Zabieg kończy się nałożeniem na włosy mleczka bez spłukiwania Kolor Ultime, które ułatwi rozczesywanie i układanie włosów.
 
W pielęgnacji domowej będziesz miała do dyspozycji te same produkty, pozbawione jednak ich personalizacji, tj. pigmentu. W zależności od rodzaju włosów, twój fryzjer zaleci ci stosowanie 1, 2 lub 3 produktów. „W salonach stosujemy wszystkie trzy produkty w specjalnie określonej kolejności. W domu nie jest to jednak konieczne. Na przykład, osobom o cienkich włosach zalecamy stosowanie szamponu i mleczka, ponieważ maseczka mogłaby nadto obciążyć ich włosy.” Jeżeli masz włosy zniszczone, polecamy ci szampon i maseczkę. Z kolei, osoby o gęstych i grubych włosach mogą stosować wszystkie trzy kosmetyki zgodnie z własnym życzeniem.
 
Nasza rada: Jeżeli wybierasz się do swojego fryzjera na zabieg farbowania, pamiętaj, że możesz skorzystać z zabiegu Color Therapy tego samego dnia. Nie będzie on co prawda wzbogacony o dodatkowe pigmenty, jednak ta trójproduktowa gama utrwali twój kolor we wnętrzu włókien włosowych, dzięki czemu utrzyma się on na dłużej!
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ