Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Gaëlle, 23 lata: „Bezapelacyjnie długie włosy w stylu glamour”
Gaëlle, 23 lata: „Bezapelacyjnie długie włosy w stylu glamour”
Gaëlle, 23 lata: „Bezapelacyjnie długie włosy w stylu glamour”
Trendy i styl

Gaëlle, 23 lata: „Bezapelacyjnie długie włosy w stylu glamour"

Dział

Twój look? Kobiecy i trendy. Czasami podobają mi się męskie ubrania i dodatki, ale dodaję im kobiecości dzięki butom na wysokim obcasie. Rzadko wychodzę z domu w płaskich butach, chyba, że w celu wyrzucenia śmieci. Nie pozwalam sobie na niestylowy wygląd. Nawet jeżeli jestem bardzo kobieca, nie chcę sprawiać wrażenia, że mam zbyt dużo na sobie. Według mnie nie ma nic gorszego, jeżeli nie istnieje ku temu powód. Na samą myśl robi mi się duszno.

Twoja fryzura? Długie włosy albo nic. Mogłabym zabić swoją fryzjerkę za samą sugestię, żeby je ściąć! Oczywiście składam jej regularne wizyty w celu podcięcia moich uszkodzonych końcówek, ale nie wyobrażam sobie, by robić z nimi cokolwiek więcej. Takie podejście wymaga jednak z mojej strony regularnej pielęgnacji. Nawilżam włosy przy użyci maseczki i serum. Obecnie, moimi ulubionymi produktami są odżywki zawierające keratynę, które głęboko odżywiają włosy. Najważniejsze dla mnie jest to, aby moje włosy pozostały miękkie i lśniące.

Twój styl dzisiaj? Tego lata przekonały mnie włosy wavy. Zrobiłam dzięki nim furorę! Na jesień zdecydowałam się zachować loki, ale w stylu bardziej glamour, przypominającym styl hollywoodzkiej aktorki. Przed uczesaniem, nakładam produkt przeznaczony dla włosów kręconych, który pomaga mi je zdyscyplinować. Następnie modeluję włosy przy użyciu lokówki o szerokiej średnicy, która pozwala uzyskać luźne loki. Kończę spryskując włosy lakierem, aby ochronić je przed wilgocią i aby moja fryzura utrzymała się przez cały dzień.

Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ