Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Futrzana czapka, must-have twojego zimowego stroju: Streetstyle
Futrzana czapka, must-have twojego zimowego stroju: Streetstyle
Trendy i styl

Futrzana czapka, must-have twojego zimowego stroju: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Długie włosy w świetlistym kolorze blond. Nasz dzisiejszy streetstyle zrobił sobie delikatny efekt wavy, aby dodać włosom ruchu. Aby nie było mu zimno, wybrał czapkę uszatkę. Założył ją na głowę tak, by skóra mogła oddychać. Dodatek ten, poza tym, że chroni uszy przed zimnem, w te zimowe dni dodaje także unikatowego stylu.
 
Jej wygląd? Równie unikatowy jak uszatka! Według naszego dzisiejszego streetstyle'u, zima jest powodem do tego, by zapomnieć o kolorowych ubraniach. Nasz dzisiejszy streetstyle założył spodnie w centki pantery pod swój długi niebieski płaszcz. Model ten, o dosyć krótkich nogawkach, pozwala odsłonić niebieskie skarpety, które idealnie współgrają z płaszczem. Założył również czarne kozaki – podstawowy trend tej zimy. Torbę natomiast zastąpił pomarańczową sakiewką w rozmiarze XXL.
 
Rada dnia. Noszenie nakryć głowy może mieć wpływ na przetłuszczanie się jej skóry. Dzięki szamponowi Control Therapy Jean Louis David, nie jest to już problem! Produkt ten sprawia, że skóra głowy wydziela odpowiednią ilość sebum. Szampon reaguje na włosy u nasady, które są w takim samym stanie, jak końcówki. Twoje włosy są zdrowe i nawilżone.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ