Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fashion week
Fashion week
Fashion week
Fryzura

Fryzury z wybiegu Fashion Weeks wiosna-lato 2016

Dział

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Jest to idealna okazja do poprawienia swojego wyglądu za pomocą nowych fryzur. Wybraliśmy 3 trendy stylizacje spomiędzy tych zaprezentowanych na ostatnich Fashion Weeks. Bo najlepiej rozpocząć sezon w super modnej stylizacji.

Elegancki warkocz prosto z wybiegu u Proenza Schouler

Jeżeli masz długie włosy i chcesz uzyskać wygląd skromny, ale przy tym elegancki, to ten warkocz jest dla ciebie. Łatwy do wykonania, pasuje do każdego stylu ubierania się. Zdecyduj, która wersja bardziej ci odpowiada, ta 'w nieładzie', czy raczej elegancka. Żeby wykonać warkocz, umyj głowę i rozczesz dokładnie włosy. Zaznacz następnie przedziałek na środku [Przedziałek na środku]. Zbierz włosy w niski kucyk u nasady szyi. Podziel następnie włosy na 3 pasma i zapleć je w warkocz afrykański [Warkocz afrykański], na jego koniec nałóż elastyczną gumkę. Utrwal wszystko za pomocą lakieru.

Fashion week
Fashion week

Łagodne loki prosto z wybiegu Sonii Rykiel

Na podium, modelki prezentują delikatne loki [Delikatne loki z pokazu u Diane Von Furstenberg] i pełne ruchu. Ta fryzura jest idealna dla włosów długich i gęstych, bo zwiększa ich objętość. Ponieważ jest wyrafinowana i ultra kobieca, wybierz ją na najbliższe wyjście. Jeżeli chcesz ją wykonać, zacznij od zaznaczenia przedziałku na środku głowy. Nałóż piankę Desing Mousse na włosy, a następnie nawijaj kosmyk po kosmyku na prostownicę od połowy długości Wygładź włosy u nasady za pomocą odrobiny żelu i załóż je za uszy. Na koniec spryskaj włosy Fix Spray.

Fashion week
Fashion week

Kok w formie warkocza od Valentino

Tej wiosny, warkocze zaplatane przy samej skórze głowy są po prostu nieuniknione. Możesz je zobaczyć nie tylko na ulicy, ale także na głowach celebrytów. Te warkocze nadadzą ci nieodparty miejski styl. Żeby osiągnąć idealny rezultat, zainspiruj się wybiegiem i upinaj włosy w formie koka. Zapleć w tym celu warkocze przy samej skórze głowy [Liczne warkocze przy skórze głowy; jak je wykonać?] w takiej liczbie, jaka ci pasuje. Skieruj warkocze w stronę punku upięcia koka, potem zwiąż wysoko włosy w koński ogon. Okręć następnie włosy, żeby sformułować kok. Na koniec umocuj wszystko za pomocą wsuwek i spryskaj fryzurę lakierem.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ