Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzury z lat 80.
Fryzury z lat 80.
Fryzury z lat 80.
Trendy i styl

Fryzury z lat 80.

Dział
Po zgłębieniu tajników fryzur z lat 70., takich jak włosy w stylu „Aniołków Charliego” oraz długie, idealnie gładkie włosy, odkryj z nami fryzury charakterystyczne dla lat 80., z których jedne są bardziej ekstrawaganckie od drugich!
 
Tapirowane włosy. W latach 80. włosy były maksymalnie utapirowane, tworząc fryzury niebotycznych rozmiarów. W efekcie, włosy były niczym „nadmuchane”, a ich struktura była pokarbowana. Obecnie, nie stosuje się już tapirowania na włosach całej głowy. Włosy tapirowane są w dyskretny sposób, tak by było to jak najmniej widoczne, a przy tym skutecznie powiększało ich objętość.
 
Fryzura na tzw. czeskiego piłkarza. O ile nie udajesz się właśnie na imprezę, której tematem przewodnim są „lata 80.”, powinnaś jak najszybciej zapomnieć o fryzurze na tzw. czeskiego piłkarza, która zupełnie wyszła już z mody. Ta początkowo męska fryzura, którą nosił na przykład David Bowie, została następnie przejęta przez kobiety. Jej cechy charakterystyczne to: (raczej krótkie) włosy, wycieniowane na czubku głowy oraz dłuższe włosy na wysokości karku, niczym mysie ogonki.
 
Włosy na trwałej. Trwała przeżywała swój rozkwit właśnie w latach 80. Jest to technika, pozwalająca nadać włosom pożądany, karbowany kształt oraz objętość. To dzięki trwałej, kobiety uzyskiwały na stałe pełne objętości fryzury.
 
Krótka, asymetryczna fryzura. Ta modna fryzura wykorzystywana była w celu nadania włosom objętości, w szczególności u ich nasady. I choć wciąż jest ona w modzie, obecnie nieznacznie różni się od jej wersji z lat 80., przyjmując bardziej harmonijny i zrównoważony wygląd.
 
Uniesione włosy. Włosy są maksymalnie uniesione u nasady , tworząc pełną objętości fryzurę, która następnie spryskiwana jest obficie lakierem w celu trwałego utrzymania włosów w tej pozycji! Fryzura ta nie ma sobie równych.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ