Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzury z lat 60.
Fryzury z lat 60.
Fryzury z lat 60.
Fryzura

Fryzury z lat 60.

Dział
Kobiety w latach 50. zapragnęły przełamać swój wizerunek ślicznotek i zaczęły nosić krótkie, bardziej męskie fryzury. W latach 60. na nowo skupiają się na bardzo kobiecych fryzurach, nie imitując przy tym swoich stylów swoich poprzedniczek. Przedstawiamy  główne nurty tej epoki. Być może któryś z nich stanie się Twoim własnym!
 
Włosy tapirowane. W latach 60. moda na duże wolumeny przybierała formy fryzur w rozmiarze XXL oraz modelowania w stylu oversize. Włosy powinny wyglądać na gęste i do dzisiaj nie ma na to lepszego sposobu jak tapirowanie! Aby je wykonać, wystarczy grzebień (wsunięty we włosy), który, utrzymując pasmo włosów w powietrzu, będziesz przesuwała aż do nasady włosa.
 
Tapirowany kok. Jest to jedna z bardziej typowych fryzur dla tej epoki, która stała się popularna dzięki nie mniej znanej ikonie tamtych lat – Brigitte Bardot. Z reguły, towarzyszy mu szeroka grzywka, ale równie dobrze wystarczy pasmo włosów, które będzie ją imitowało. Aby go wykonać należy utapirować włosy na czubku głowy, nadając im maksymalną objętość, a następnie spiąć je w koka lub półkucyka. Pozostałe włosy niech zostaną rozpuszczone,  nadając fryzurze rozmyty charakter.
 
Modny dodatek, opaska. Aby wpasować się w trendy lat sześćdziesiątych, należy wybrać opaskę w wersji szerokiej. Nosi się ją na włosach rozpuszczonych. Fryzura może być gładka z końcówkami wywiniętymi na zewnątrz i pełną grzywką. Opaska umocowana będzie w tym przypadku na środku głowy. W prostszej wersji tej fryzury włosy są swobodnie rozpuszczone lub lekko pofalowane, a opaska, tym razem, znajduje się nad czołem.
 
Przedziałek pośrodku. Wykonaj ten przedziałek na długich, prostych i rozpuszczonych włosach, nadając im stylu bohemy. Za chwilę rozpocznie się ruch hipisowski, jednak już w epoce lat 60. zaczął się on odznaczać zarówno w kwestii treści, jak i formy! Kolejny raz, dopełnieniem fryzury będzie grzywka, która nada jej charakterystyczny styl lat sześćdziesiątych.
 
Prosta grzywka. Znajduje się we wszystkich fryzurach z lat 60. Prosta grzywka, nieważne, czy pełna, czy degażowana, zdobiła wtedy wszystkie czoła. Zrobiła ona prawdziwą rewolucję w kwestii fryzur, a jej siła nie osłabła z biegiem lat. Dowodem na to może być fakt, że jest ona jednym z głównych trendów w tym sezonie!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ