Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzury z lat 50.
Fryzury z lat 50.
Fryzury z lat 50.
Fryzura

Fryzury z lat 50.

Dział
Hollywoodzkie gwiazdy z lat 50. rozpropagowały różnorodne fryzury, koloryzacje i dodatki do włosów. Fryzury te do dzisiaj są często kopiowane, imitowane oraz uwielbiane! Odkryj fryzury będące wizytówką lat 50.
 
„Rzeźbione” loki. Jest to zdecydowanie jedna z najbardziej charakterystycznych fryzur lat 50. To fryzura godna hollywoodzkich gwiazd, która szybko zaczęła być kopiowana przez zwykłych śmiertelników. Te loki à la Marilyn Monroe mogą być noszone na włosach ściętych w boba lub na włosach półdługich. Jeżeli masz dodatkowo włosy blond, Twoja stylizacja będzie tym lepiej wpasowana w trendy z lat 50.!
 
Fioletowy kapelusz. Ten niewielki, przezroczysty kawałek koronki lub tiulu był mocowany na kapeluszach najelegantszych Francuzek z lat 50. Ten pełen szyku kapelusz znajduje dziś zastosowanie w kreacjach na specjalne okazje, a w szczególności na wesela.
 
Fale na włosach. Fale pojawiły się już w latach 20., ale ich powrót obserwuje się także w latach 50. Nie są one już tak wyraźne zarysowane, jak w przypadku poprzedniej epoki i mogą być noszone na włosach półdługich lub długich (fale na włosach krótkich należy ewidentnie sklasyfikować jako jedną z fryzur z lat 20.). Możesz nadać pożądany kształt pasmom włosów z przodu lub też stworzyć stylizację femme fatale z przygładzonymi falami na bocznych pasmach włosów.
 
Bananowy kok. Charakterystyczna fryzura dla aktorki Grace Kelly! Ten kok podtrzymywany kilkoma wsuwkami jest niezwykle urokliwy i pełen objętości. Zanim wykonasz swój bananowy kok z tyłu głowy, zacznij od natapirowania włosów znajdujących się na czubku głowy, a następnie wkręć je w swojego koka. Spryskaj włosy obficie lakierem, aby finalny efekt dobrze się trzymał.
 
Platynowy blond. Marilyn Monroe oraz Grace Kelly były symbolami tej mistycznej koloryzacji włosów. Ten uroczy kolor od razu nada Ci wygląd femme fatale. Jest on też najbardziej popularnym pomysłem na koloryzację!
 
Fryzura na chłopczycę. Opozycję w stosunku do tych Hitchcockowskich piękności stanowi zupełnie nowa wizja na femme fatale. Jest ona bardziej wyemancypowana, upodobniona na chłopaka i ma fryzurą na chłopczycę, podobnie jak Audrey Hepbrun. Fryzura ta jest stosunkowo krótka, odsłania kobiecy kark, a jej charakter zupełnie nie traci przez to na swojej kobiecości.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ