Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzury wyszczuplające twarz
Fryzury wyszczuplające twarz
Fryzury wyszczuplające twarz
Fryzura

Fryzury wyszczuplające twarz

Dział
Myślisz zapewne, że aby ukryć kilka zbędnych kilogramów, z pomocą przyjdą Ci jedynie odpowiednie ubrania. To wielki błąd! Chyba, że zapoznasz się z radami naszych profesjonalistów.
 
Spokojnie, nie będziemy Ci zalecać żadnej konkretnej fryzury. Jednak warto podkreślić, że niektóre uczesania lepiej eksponują Twoją twarz, niż inne. “Im bardziej włosy są ułożone pionowo, tym bardziej wyszczuplają twarz. Dlatego, warto postawić na długie i gładkie włosy. Podobne zastosowanie będą miały pasma włosów opadające swobodnie wokół twarzy, a także lekkie cieniowane fryzury.” Jeżeli chodzi o koloryzację, to ciemne kolory wizualnie wyszczuplają twarz. Jednakże, wybór fryzur nie ogranicza się jedynie do długich włosów.
 
Fryzury cieniowane lub z grzywką, które idealnie otaczają twarz, mogą także wyeksponować okrągłe buzie. “Postaw raczej na grzywki cieniowane, zaokrąglone lub grzywki zaczesywane na bok. Unikaj natomiast grzywek krótkich, pełnych i prostych.” Wbrew powszechnemu przekonaniu, strzyżenia krótkie, typu “kula”, są akceptowalne pod warunkiem, że ich forma nie jest zbyt okrągła.
 
Aby wyszczuplić Twoją twarz, pomyśl także o nadaniu fryzurze wysokości! Możesz tego dokonać czesząc wysokie koki, takie jak kok spięty na szczycie głowy, wysoki półkucyk (uważaj, by włosy nie były zbyt ulizane), czy też bananowy kok. “Nie bój się też utapirować swoich włosów, by nadać im objętości u nasady i w ten sposób uwydatnić swoją twarz.”
 
Na koniec, zapomnij o falach oraz dużych lokach. “Fale nadają fryzurze głębi, a tym samym mogą zrobić to samo z Twoją twarzą...” Efekt falowanych włosów jest ok, pod warunkiem, że jest on delikatny.”
 
Nasza rada: Wybór koloryzacji jest także niezwykle ważny. Powinnaś wybierać kolory ciemne. Ale nie tylko. Pasemka są także dobrym rozwiązaniem, aby rozświetlić fryzurę i nadać jej wyrazu, eksponując tym samym Twoją twarz.
 
Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ