Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzury lat 70
Fryzury lat 70
Fryzury lat 70
Fryzura

Fryzury w stylu lat 70

Dział

Rok 2016 to wielki powrót do lat 70, a więc Dziesieciolecia naznaczonego ruchem hipisowskim i fenomenem disco, będącego synonimem odwagi, wolności i orygninalności. Jeżeli ten okres ma być inspiracją dla kogoś, poznajcie 3 proste etapy do osiągnięcia tej piękności.

Długie rozpuszczone włosy z grzywką

Wzorując się na Jane Birkin, włosy są bardzo długie i rozpuszczone. W celu uzyskania kobiecego, zrelaksowanego wyglądu, włosy powinny swobodnie opadać na piersi. Według poszczególnych preferencji, włosy mogą być całkowicie proste [Wykonanie wygladzania] lub lekko pofalowane dla uzyskania efektu potarganych, rozczochranych włosów. Grzywka stanowi osobny dodatek. Długa, prosta i pełna, powinna zatrzymywać się tuż nad brwiami. Dzięki niej, twarz staje się bardziej kwadratowa, a spojrzenie bardziej tajemnicze.

 Włosy wywinięte od wiatru
Włosy wywinięte od wiatru

Włosy wywinięte od wiatru

Ta fryzura w stylu Farrah Fawcett wydaje się być w ciągłym ruchu. Jest ona bardziej odpowiednia dla gęstych włosów [Włosy gęste: kilka cięć w celu ich uszlachetnienia], długich co najmniej do obojczyka. W rzeczywistości, należy mieć odpowiednią objętość włosów, żeby uzyskać właściwy efekt wywinięcia. W tym celu należy zaopatrzyć się w lokówkę i za jej pomocą wywinąć włosy na zewnątrz od ich połowy do końcówek.

Włosy wywinięte od wiatru
Włosy wywinięte od wiatru

Włosy pofalowane

Jak Brigitte Bardot,długie włosy są ozdobione ładnymi pofalowaniami, jednocześnie lekkimi i dyskretnymi. Dzięki włosom natapirowanym u nasady, największa ich objętość jest na czubku głowy [Tapirowanie włosów]. Fryzura będzie udana tylko dzięki naturalnemu efektowi włosów będących w ciągłym ruchu.

Włosy pofalowane
Włosy pofalowane
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ