Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzury ślubne : akcesoria do włosów.
Fryzury ślubne : akcesoria do włosów.
Fryzury ślubne : akcesoria do włosów.
Trendy i styl

Fryzury ślubne : akcesoria do włosów.

Dział
Włosy panien młodych uzbrajają się w dodatki ! Zapomnij o duecie kok i welon i mocno podkreśl swoją fryzurę drogocennymi opaskami, biżuterią albo też modnymi spinkami, aby osiągnąć bardzo seksowny nowoczesny styl.

Opaska. To dodatek dla fashionistek na sezon wiosna-lato, ale także dla młodych dziewczyn, które chcą wzbogacić fryzurę. Wystarczy ją dobrze dobrać do ubioru, żeby uniknąć negatywnych ocen. Zaletą opaski jest fakt, że wygląda równie dobrze na włosach krótkich jak i długich. Aby uzyskać klasyczny efekt, wybierz koronkową opaskę lub kryjącą się pod postacią satynowej wstążki. Jeżeli chcesz uzyskać styl bohemy, weź kwiecistą opaskę lub z piór. W tym konkretnym przypadku, unikaj łączenia z sukienką z frędzlami, żeby nie przypominać Pocahontas... Masz ochotę, aby wyglądać tradycyjnie? Wybierz delikatne perły. 

Diadem. Trend królewski, pozwalający tobie mieć fryzurę królowej! Diadem się spopularyzował i spoczywa teraz na głowach zwykłych śmiertelników. Wybieramy mieniący się, ze szlachetnego szkła lub perłowy. Jest to cenny dodatek, który można założyć do równie wyrafinowanej stylizacji, np. do sukienki w perłach lub z tiulu. Możesz użyć diademu jako opaski, raczej z przodu głowy lub wokół koka. 

Spinka. Jej podstawową rolą jest oczywiście utrzymywanie włosów. Ale może być użyta także ze względów dekoracyjnych. Dla uzyskania romantycznego efektu, wybierz  spinkę koronkową lub z perłami. Jeśli chodzi o spinkę, która jest bardziej biżuterią, to na pewno oszalejesz na punkcie spinki ze szlachetnego szkła. Następnie to już ty decydujesz jak zechcesz jej użyć. Na włosy rozpuszczone, w przypadku luźnej fryzury, ale wciąż wyrafinowanej lub na włosy upięte, aby nadać fryzurze klasyczny efekt.

Kapelusik. Zarówno na włosach rozpuszczonych lub upiętych, kapelusik podkreśli fryzurę. Nastąpił wielki powrót wyrafinowanych dodatków, które zyskują coraz więcej zwolenników! Jeśli chodzi o kapelusik typowo ślubny, wybierz model z welonikami. Pamiętaj, że możesz użyć jedwabiu lub pióra, bardziej dyskretnie, jako dużej spinki. Umieść je według swoich preferencji, z przodu lub z boku głowy. 

© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ