Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzury ślubne: 3 tendencje w sezonie wiosna-lato 2013
Fryzury ślubne: 3 tendencje w sezonie wiosna-lato 2013
Fryzury ślubne: 3 tendencje w sezonie wiosna-lato 2013
Trendy i styl

Fryzury ślubne: 3 tendencje w sezonie wiosna-lato 2013

Dział
Ślub to niewątpliwie jeden z najważniejszych dni w życiu kobiety. Przyszłe panny młode chcą więc wyglądać w tym dniu perfekcyjnie zarówno w sferze ubioru, fryzury, jak i makijażu. Oto 3 modne i szykowne fryzury, które pozwolą wam uporać się z tematem stylizacji włosów w tym dniu!
 
Kaskada włosów dla wyrafinowanej panny młodej. Czasami niewiele trzeba, by zwykła fryzura stała się wyrafinowana i szykowana. Jeżeli masz długie włosy, postaw na niskiego kucyka z boku, któremu nadasz osobliwy charakter skręcając szerokie pasmo włosów po boku, niczym modelki z pokazu Jenny Peckham. Wyprostuj włosy prostownicą, zrób na nich wyraźny przedziałek na boku, a następnie skręć pasmo włosów na boku.
 
Pleciona korona dla panny młodej w stylu bohemy. Warkocz ma swój romantyczny i szykowny charakter, któremu trudno się oprzeć. W tym sezonie po raz kolejny zmienia on swoje oblicze i tym razem noszony jest w formie korony. Jest to idealna fryzura na okazję ślubu! Jeżeli masz długie włosy, możesz wykonać koronę na swoich własnych włosach. Chcąc uzyskać perfekcyjny rezultat, wybierz się do salonu fryzjerskiego. Jeżeli twoje włosy nie są wystarczająco długie, pamiętaj, że istnieją gotowe warkocze. Także i w tym wypadku, oddaj się w ręce profesjonalisty, który doczepi sztuczny warkocz za ciebie!
 
Fale dla naturalnej panny młodej. W tym sezonie stawiamy na naturalność, w szczególności podczas letnich dni, które z reguły są synonimem odpoczynku i relaksu. Nie ma jednak mowy o tym, by wszystko pozostawić naturalności w dniu ślubu. A jeżeli nawet, to powinno być to jedynie pozorne wrażenie! Fale to fryzura szykowna, naturalna i bardzo modna. Wypróbuj usługę Wavy w salonach Jean Louis David, dzięki której twoje włosy będą ślicznie pofalowane, a ty będziesz mogła je ułożyć tak, by wyglądały jeszcze bardziej naturalnie.
 
© Pixelformula / Défilé Jenny Packham prêt-à-porter, Printemps-Été 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ