Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

 FRYZURY ŚLUBNE – 3 PROPOZYCJE W SEZONIE WIOSNA-LATO 2014
FRYZURY ŚLUBNE – 3 PROPOZYCJE W SEZONIE WIOSNA-LATO 2014

FRYZURY ŚLUBNE – 3 PROPOZYCJE W SEZONIE WIOSNA-LATO 2014

Dział
Ślub to niewątpliwie jeden z najważniejszych dni w życiu kobiety. Przyszłe panny młode chcą wyglądać perfekcyjnie zarówno w sferze ubioru, fryzury, jak i makijażu. Oto 3 modne i szykowne uczesania, które pozwolą Wam uporać się z tematem stylizacji włosów w tym dniu!
 
Kaskada włosów dla wyrafinowanej panny młodej. Czasami niewiele trzeba, by zwykła fryzura stała się wyrafinowana i szykowana. Jeżeli masz długie włosy, postaw na niskiego kucyka z boku, któremu nadasz osobliwy charakter skręcając szerokie pasmo włosów po boku, niczym modelki z pokazu Jenny Peckham. Wyprostuj włosy prostownicą, zrób na nich wyraźny przedziałek na boku, a następnie skręć pasmo włosów na boku.
 
Nasza propozycja: Kucyk po środku. Wybierz jeden kosmyk z Twojego kucyka i owiń go wokół gumki.
 


 
Pleciona korona dla panny młodej w stylu bohemy. Warkocz ma swój romantyczny i szykowny charakter, któremu trudno się oprzeć. W tym sezonie po raz kolejny zmienia oblicze i tym razem noszony jest w formie korony. To idealna fryzura dla panny młodej. Jeżeli masz długie włosy, możesz wykonać koronę na swoich własnych włosach. Chcąc uzyskać perfekcyjny rezultat, wybierz się do salonu fryzjerskiego. Jeżeli Twoje włosy nie są wystarczająco długie - pamiętaj, że istnieją gotowe warkocze. Również i w tym przypadku, oddaj się w ręce profesjonalisty, który doczepi sztuczny warkocz za Ciebie!
 
Nasza propozycja: Zapleć warkocz, który da efekt korony. Zacznij od jednej strony przy uchu i przeplataj kolejne kosmyki od tej samej strony.
 


 
Fale dla naturalnej panny młodej. W tym sezonie stawiamy na naturalność, w szczególności podczas letnich dni, które z reguły są synonimem odpoczynku i relaksu. Nie ma jednak mowy o tym, by wszystko pozostawić naturalności w dniu ślubu. A jeżeli nawet, to powinno być to jedynie pozorne wrażenie! Fale to fryzura szykowna, naturalna i bardzo modna, dzięki której Twoje włosy będą pięknie skręcone, a Ty będziesz mogła je ułożyć tak, by wyglądały jeszcze bardziej naturalnie.
 
Nasza propozycja: Nanieś na włosy piankę do stylizacji i zawiń włosy na grubą lokówkę.
 


 
Nasza rada: Ślubna fryzura musi być wyjątkowa. Nie zapominaj jednak, że nie może Cię krępować, to Twój dzień!
 
Umów się na wizytę do fryzjera, najlepiej miesiąc wcześniej, po pierwszej przymiarce sukni ślubnej. Pozwoli Ci to spokojnie przedstawić mu swoje pomysły, wspólnie zastanowić się nad typem fryzury (włosy związane, czy nie) i stylem (np. romantyczny albo rockowy). „Nie wahaj się przygotować kilku pomysłów przed spotkaniem, aby dać kilka własnych wskazówek.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ