Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzury ślubne: 3 pomysły na glam rock’owy ślub
Fryzury ślubne: 3 pomysły na glam rock’owy ślub
Fryzury ślubne: 3 pomysły na glam rock’owy ślub
Trendy i styl

Fryzury ślubne: 3 pomysły na glam rock’owy ślub

Dział
Twój ślub zbliża się wielkimi krokami, a ty wcale nie masz ochoty na tradycyjnego koka, czy półkucyka, które byłyby niczym déjà-vu powszedniego dnia? Nie martw się, w tym sezonie powraca moda na glam rockowe, ślubne stylizacje. Uwolnij więc swoją kreatywność. Niech zainspirują cię nasze trzy pomysły na ślubne uczesania w glam rockowym stylu.
 
Zmierzwione włosy. Gładko wymodelowane włosy to dla ciebie za mało? Dobrze się składa, bo będziesz mogła wybrać jeden z głównych trendów w sezonie letnim – włosy w artystycznym nieładzie. Nie ma bowiem lepszego sposobu na to, by nadać włosom objętości i tekstury, na przekór ogólnie przyjętym standardom tradycyjnych fryzur ślubnych! Nadaj włosom odpowiednią teksturę używając pianki, która pokryje włókna włosowe, a następnie wysusz włosy trzymając głowę spuszczoną w dół. Możesz skorzystać z okrągłej szczotki, która pozwoli ci uzyskać jeszcze więcej objętości. Na koniec, podkreśl efekt zmierzwienia włosów, nakładając na nie wcześniej ogrzaną w rękach pastę modelującą.
 
Wysoki kok XXL. Kok to dobry pomysł, ale nie każdy rodzaj koka będzie odpowiedni. Postaw na pełną objętości i wysoko upiętą fryzurę! Chcąc uzyskać doskonałą stylizację glam rockową, kok powinien być uporządkowany i dopracowany. Natapiruj lekko włosy u nasady. Unikniesz efektu oklapniętych włosów. Wykonaj wysokiego kucyka, a następnie wykorzystaj wypełniacz do koka, dzięki któremu twój kok zyska rozmiar XXL. Natapiruj włosy od połowy ich długości i owiń je wokół wypełniacza starając się, aby kok był nieskazitelny i nie wystawał z niego żaden włos. Upnij wszystko wsuwkami, a na koniec spryskaj lakierem.
 
Nadmuchany kok. To idealna fryzura ślubna dla fanek rocka, powabu i lat sześćdziesiątych. Co więcej, jest łatwa w wykonaniu oraz eksponuje twarz. Wykonanie tego koka wymaga od ciebie jedynie umiejętności tapirowania włosów! Nałóż na wilgotne włosy odrobinę pianki, aby włosy zyskały pożądaną teksturę. Wysusz je suszarką trzymając głowę spuszczoną w dół, a następnie natapiruj kolejne pasma włosów przy użyciu grzebienia i lakieru. Zaczesz włosy do tyłu, zwiąż je na wysokości karku, a następnie upnij za pomocą kokówek.
 
© Pixelformula / Pokaz Giambattista Valli Haute-Couture Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ