Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzury o maksymalnej objętości
Fryzury o maksymalnej objętości
Fryzura

Fryzury o maksymalnej objętości

Dział
W tym sezonie, profesjonaliści w naszych salonach fryzjerskich docenili fryzury o maksymalnej objętości. Zapomnij na chwilę o fryzurach ulizanych w stylu wet look i skup się na fryzurach tapirowanych, podtrzymywanych na lakierze w celu uzyskania efektu XXL.
 
Strzyżenie nadające fryzurze pełną objętość. Zanim wykonasz swoją fryzurę, powinnaś najpierw pomyśleć o odpowiednim strzyżeniu włosów. Aby nadać włosom objętości niezbędnym jest ich wycieniowanie. Jeżeli masz pełną fryzurę, pomimo tapirowania włosów, ich objętość nie utrzyma się na długo. Powinnaś zatem wycieniować włosy, nieznacznie przerzedzając je na długościach i tym samym zwiększając ich objętość u nasady!
 
Kosmetyki zwiększające objętość włosów. Aby dodatkowo pomóc sobie w osiągnięciu końcowego efektu, możesz posłużyć się różnymi kosmetykami. Na przykład dzięki szamponom i odżywkom zwiększającym objętość i wzbogaconym o witaminy, Twoje włosy zyskają objętość i nie będą oklapnięte. W przypadku włosów cienkich, dobrym rozwiązaniem będzie użycie pianki. Możesz nałożyć ją miejscowo; na włosy u nasady, dzięki czemu uzyskasz więcej objętości albo na loki, w celu zachowania ich kształtu. Nigdy nie zapominaj o niezawodnym lakierze do włosów, który sprawi, że Twoja pełna objętości fryzura odpowiednio się utrzyma.
 
Fryzury w rozmiarze XXL. Aby nadać objętości swojej fryzurze, Twoje włosy powinny być upięte! Wykorzystaj w tym celu nadmuchanego koka, który pozwoli Ci uzyskać objętość charakterystyczną dla lat sześćdziesiątych. Aby go wykonać, mocno utapiruj włosy i przełóż je do tyłu, spinając je w delikatnego koka. Rozważ także półkucyka. Nadaj mu objętości, tapirując włosy od spodu, a następnie wygładź resztę swojej fryzury. Aby wykonać warkocza XXL powinnaś mieć długie włosy. Podziel włosy na trzy części i spleć je w luźnego warkocza.  Gdy Twój warkocz będzie już gotowy, nie bój się wyjąć z niego kilku kosmyków włosów, nadając tym samym fryzurze jeszcze więcej objętości.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ