Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura

Fryzury ślubne

Dział

Najmodniejsze fryzury ślubne na rok 2017

Romantyczna i uwodzicielska stylizacja. Mocno skręcone, lśniące modne loki delikatnie opadają na ramiona. Oszałamiający efekt został uzyskany dzięki piance Design Mousse.

Fryzury ślubne
Fryzury ślubne

Modna fryzura ślubna na lato? Proste włosy, przyozdobione pięknym kwiatem to prosta, niewymuszona klasyka elegancji. Taka fryzura ślubna jest idealna na letnie dni.

Fryzury ślubne
Fryzury ślubne

Doskonała propozycja dla kobiet posiadających grzywkę. Lśniące fale z długich włosów i prosta grzywka, to wygodna i awangardowa stylizacja na ten wyjątkowy dzień. W takiej fryzurze będziesz na pewno przyciągać wszystkie spojrzenia !

Fryzury ślubne
Fryzury ślubne

Warkocze to zdecydowany HIT sezonu 2017! Fryzura ślubna stworzona w oparciu o warkocze jest subtelna, dziewczęca i pełna wdzięku, co wspaniale komponuje się z wizerunkiem panny młodej podczas tej ważnej uroczystości.

Fryzury ślubne
Fryzury ślubne

Bardzo delikatne fale z kwiatami oplecionymi pasmami długich włosów – to stylizacja dla kobiet, które zamiast welonu wybierają wianek. Ta fryzura ślubna ma romantyczny, kobiecy charakter, chociaż może stać się nieco drapieżna w odbiorze, jeśli skontrastuje się ją z mocnym makijażem.

Fryzury ślubne
Fryzury ślubne
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ