Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzury, które odmładzają
Fryzury, które odmładzają
Fryzury, które odmładzają
Fryzura

Fryzury, które odmładzają

Dział
Krem na noc do twarzy – już go masz. Odpowiednie ubrania, aby uniknąć babcinego wyglądu – też je już masz. Ale czy myślałaś  może o fryzurach, których podstawową zaletą jest to, że odmładzają? Aby osiągnąć ten efekt, nie musisz wcale używać produktów chemicznych! Wystarczy, że masz właściwe akcesoria fryzjerskie i kilka dobrych pomysłów.
 
Bob. Po przekroczeniu pewnego wieku, bob staje się jedną z bardziej stosownych fryzur. Unika się wtedy noszenia długich włosów, zwłaszcza, jeżeli mają skłonności do bycia "sianowatymi". Mówiąc o bobie mamy na myśli włosy o długości pomiędzy brodą a ramionami. Mogą być wyprostowane, jeżeli ich kolor jest wciąż nieskazitelny (lub jeśli w ogóle nie są farbowane!). Natomiast, jeśli Twoje końcówki nie są doskonale zadbane, włosy powinny być swobodnie rozpuszczone.
 
Degażowana grzywka. Jeśli pojawiły Ci się pierwsze zmarszczki, wcale nie musisz od razu uciekać się do botoxu! Możesz za to „zatuszować” niedoskonałości swojej cery ukrywając je za degażowaną grzywką, która stała się ostatnio bardzo modna. Ta nachodząca na brwi grzywka ma także tę cechę, że łagodzi rysy twarzy, a jej dynamiczny ruch nadaje fryzurze bardzo naturalny wygląd.
 
Półdługie falowane włosy. Fryzura ta jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią mieć zbyt krótkich włosów! Loki na włosach nadają całości młodzieńczy charakter. Wykonaj śliczne loki przy pomocy lokówki o szerokiej średnicy. Aby loki utrzymały się dłużej, na wilgotne włosy nałóż też piankę do stylizacji.
 
Niski kucyk. Aby nie wyglądać zbyt surowo, unikaj zbytniego naciągania włosów i spinania ich w wysokiego kucyka. Postaw raczej na niskiego kucyka, którego zwiążesz na wysokości karku. A na wykończenie? Owiń kosmyk włosów wokół gumki tak, by została zakryta.
 
Przedziałek z boku. Uważa się, że przedziałek na środku głowy postarza. I choć ten typ przedziałka powrócił znów do mody, to powszechne przekonanie na jego temat jest raczej prawdziwe! A nawet jeśli nie postarza, to na pewno nadaje Ci poważniejszy wygląd. Dlatego też, wybieraj wersję przedziałka z boku i nie obawiaj się wyraźnie go zarysować. Opadający na twarz kosmyk włosów możesz podtrzymać ozdobną wsuwką, która podkreśli aspekt preppy Twojego wyglądu.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ