Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzury dla Panien Młodych: trzy pomysły na kok
Fryzury dla Panien Młodych: trzy pomysły na kok
Fryzury dla Panien Młodych: trzy pomysły na kok
Fryzura

Fryzury dla Panien Młodych: trzy pomysły na kok

Dział
Kok pozostaje jednym z emblematów Panien Młodych, szczególnie tych, które mają długie lub półdługie. Nie oceniajcie jej zbyt pochopnie, gdyż istnieje wiele różnych wersji koka. A oto trzy z nich, które możesz wybrać zgodnie z Twoim stylem.
 
Kok piłka, klasyczny szyk. Jeżeli lubisz schludne fryzury zapięte na ostatni guzik, kok w piłkę jest dla Ciebie! Zacznij od wyprostowania włosów lub od po prostu od ich wyszczotkowania, jeżeli są wystarczająco miękkie. Następnie zawiąż na bardzo wysoko głowie dobrze ściśniętą kitkę. Kolejnym krokiem powinno być pokarbowanie włosów w kitce, co sprawi, że będzie się wydawać, że Twój kok ma większą objętość. Zawiń pozostałe włosy wokół punktu zaczepienia i zabezpiecz je szpilkami i lakierem do włosów. Aby uzyskać jeszcze bardziej impresjonujący efekt piłki, włóż zaczep do koka pod włosy. Ta fryzura jest również bardzo praktyczna, by zaczepić welon!
 
Wariacki kok w stylu bohemy. Wyjdź ze sztywnego stylu klasycznego koka i wybierz styl rozczesany-uczesany. Zrób przedziałek z boku, zanim zaczniesz robić warkocz i zwiąż włosy w niską kitkę. Następnie podziel resztę włosów na małe kosmyki, skręć je i ściągnij do poziomu gumki. Utrwal przy pomocy szpilek i lakieru.
 
Karbowany glamrockowy kok. Pofaluj całe włosy, aby sprawić, by seksownie sprawiały wrażenie większej objętości. Nie wahaj się spryskać końcówek lakierem jeszcze przed karbowaniem, co pozwoli fryzurze trwać dłużej. Następnie zepnij włosy na górze i usztywnij je spinkami zakamuflowanymi pomiędzy włóknami włosów.
 
© Pixelformula / Défilé Elie by Elie Saab Collection Mariage, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ