Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura

FRYZURY DLA DZIEWCZYNEK

Dział
FRYZURY DLA DZIEWCZYNEK

Modne, proste fryzury dla dzieci. Oto galeria najpopularniejszych w roku 2015 fryzur dla małych dziewczynek. Odwiedzając salon Jean Louis David, można wybrać jedną z tych lub innych ciekawych propozycji dla swojej córeczki.

 
shutterstock_111398132

Prosta fryzura bez grzywki

 

Pierwszą stylizacją, spośród modnych obecnie fryzur dla dziewczynek, jest urzekająca, prosta fryzura bez grzywki. Opcja pełna naturalnego uroku i bardzo wygodna dla dziecka.

 
shutterstock_110442686

Modne warkocze

 

Dwa splecione warkocze to podstawa idealnej fryzury dla małych dziewczynek z długimi włosami. Dziecko wygląda schludnie i czuje się w takim uczesaniu bardzo dobrze, zwłaszcza w upalne, letnie dni.

 
shutterstock_98180405

Fryzura dla dzieci z niesfornymi włosami

 

Na burzę niesfornych loków jest świetny sposób! Poza regularnym podcinaniem włosów, warto zadbać o ich ułożenie. Ładną i skromną fryzurę dla dziewczynki szybko pomaga stworzyć opaska na włosach.

 
shutterstock_65373589

Długie proste włosy z grzywką

Jedną z ponadczasowych fryzur dla dzieci, modną także w sezonie 2015, są naturalne, proste, długie włosy z grzywką ułożoną na czole. Bardzo dobra fryzura dla małej dziewczynki, zwłaszcza, że łatwo z tego wyczarować różne cuda…

 
shutterstock_79359790

Dłuższa odsłona prostej fryzury dla dziewczynek

 

Najprostsza, bardzo twarzowa fryzura w nieco dłuższej odsłonie, która podoba się każdej dziewczynce. Kosmyki opadające na twarz mogą pozostać rozpuszczone, ale można je również podpiąć spinkami.

 
 
 
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ