Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szukaj tylko salonów z barem w stylach

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ

Fryzury dla długich włosów
Fryzury dla długich włosów
Fryzury dla długich włosów
Fryzura

Fryzury dla długich włosów

Dział

Długie włosy wymagają czasu. Każde dodatkowe 2 cm długości na włosach to dla Ciebie prawdziwa próba cierpliwości. Kiedy już uzyskasz długość, o jakiej marzyłaś, powinnaś zadbać o fryzurę, która pozwoli ją wysublimować. Oto nasze pomysły na modne fryzury dla długich włosów.

Zanim zaczniesz myśleć o modelowaniu włosów, najpierw zadbaj o właściwe strzyżenie. Dobrze dobrana fryzura pozwoli wysublimować Twoje długie włosy. Gdy włosy zaczynają Ci sięgać ramion, rozważ ich lekkie wycieniowanie. „Zadbaj o swoje włosy na długości, aby zawsze były zdrowe i lśniące. Zwróć szczególną uwagę na końcówki i zapobiegaj ich rozdwajaniu." Jest na to tylko jeden sposób: nawilżaj je przy wykorzystaniu kosmetyków na bazie keratyny lub odpowiednich odżywek.

Długie włosy będą najlepiej wyeksponowane, gdy będą rozpuszczone. „W tym sezonie jesień-zima 2012-2013 królują długie, idealnie proste fryzury, czasem wzbogacone o grzywkę. Jest to bardzo szykowne uczesanie, utrzymane w duchu lat siedemdziesiątych. Wymaga ono jednak dokładnego wyprostowania włosów." Nałóż na swoje wilgotne włosy odżywkę termoaktywną, wysusz je suszarką, a następnie użyj swojej prostownicy. Pozostając duchem w latach siedemdziesiątych, polecamy Ci także modelowanie w stylu „Aniołków Charliego", polegające na nadaniu włosom objętości i wywinięciu ich końcówek na zewnątrz.

Dzięki długim falowanym włosom w stylu bohemy łatwo uzyskasz efekt artystycznego nieładu. Loki w tej fryzurze nie powinny być mocno zarysowane. Niech będą one na tyle delikatne, by dać w efekcie układały się w lekkie fale. „Jeśli wymodelujesz swoją fryzurę na piance, będzie ona wyglądać bardzo naturalnie. Nałóż piankę na wilgotne włosy, a następnie wysusz włosy skręcając je palcami na długości i na końcówkach."

Jeżeli masz ochotę na bardziej wyrafinowaną fryzurę, postaw na włosy rodem z Hollywood. Wymodeluj je tak, by były gładkie, a końcówki zawiń pod spód. Możesz tez postawić na niezwykle modną wśród gwiazd fryzurę z włosami na bok! O co w niej chodzi? Przerzuć swoje lśniące włosy na jedno ramię, a sukces będzie murowany.

Nasza rada: Nawet jeśli obcinanie włosów stanowi dla Ciebie prawdziwą udrękę, pamiętaj, że jest ono niezbędne, by Twoje włosy były zdrowe w dłuższej perspektywie. Wiedz, że niezadbane końcówki zaczną się w końcu rozdwajać i staną się przesuszone, a to z pewnością odbierze splendoru Twoim długim włosom...

Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ