Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzury dla długich włosów
Fryzury dla długich włosów
Fryzury dla długich włosów
Fryzura

Fryzury dla długich włosów

Dział

Długie włosy wymagają czasu. Każde dodatkowe 2 cm długości na włosach to dla Ciebie prawdziwa próba cierpliwości. Kiedy już uzyskasz długość, o jakiej marzyłaś, powinnaś zadbać o fryzurę, która pozwoli ją wysublimować. Oto nasze pomysły na modne fryzury dla długich włosów.

Zanim zaczniesz myśleć o modelowaniu włosów, najpierw zadbaj o właściwe strzyżenie. Dobrze dobrana fryzura pozwoli wysublimować Twoje długie włosy. Gdy włosy zaczynają Ci sięgać ramion, rozważ ich lekkie wycieniowanie. „Zadbaj o swoje włosy na długości, aby zawsze były zdrowe i lśniące. Zwróć szczególną uwagę na końcówki i zapobiegaj ich rozdwajaniu." Jest na to tylko jeden sposób: nawilżaj je przy wykorzystaniu kosmetyków na bazie keratyny lub odpowiednich odżywek.

Długie włosy będą najlepiej wyeksponowane, gdy będą rozpuszczone. „W tym sezonie jesień-zima 2012-2013 królują długie, idealnie proste fryzury, czasem wzbogacone o grzywkę. Jest to bardzo szykowne uczesanie, utrzymane w duchu lat siedemdziesiątych. Wymaga ono jednak dokładnego wyprostowania włosów." Nałóż na swoje wilgotne włosy odżywkę termoaktywną, wysusz je suszarką, a następnie użyj swojej prostownicy. Pozostając duchem w latach siedemdziesiątych, polecamy Ci także modelowanie w stylu „Aniołków Charliego", polegające na nadaniu włosom objętości i wywinięciu ich końcówek na zewnątrz.

Dzięki długim falowanym włosom w stylu bohemy łatwo uzyskasz efekt artystycznego nieładu. Loki w tej fryzurze nie powinny być mocno zarysowane. Niech będą one na tyle delikatne, by dać w efekcie układały się w lekkie fale. „Jeśli wymodelujesz swoją fryzurę na piance, będzie ona wyglądać bardzo naturalnie. Nałóż piankę na wilgotne włosy, a następnie wysusz włosy skręcając je palcami na długości i na końcówkach."

Jeżeli masz ochotę na bardziej wyrafinowaną fryzurę, postaw na włosy rodem z Hollywood. Wymodeluj je tak, by były gładkie, a końcówki zawiń pod spód. Możesz tez postawić na niezwykle modną wśród gwiazd fryzurę z włosami na bok! O co w niej chodzi? Przerzuć swoje lśniące włosy na jedno ramię, a sukces będzie murowany.

Nasza rada: Nawet jeśli obcinanie włosów stanowi dla Ciebie prawdziwą udrękę, pamiętaj, że jest ono niezbędne, by Twoje włosy były zdrowe w dłuższej perspektywie. Wiedz, że niezadbane końcówki zaczną się w końcu rozdwajać i staną się przesuszone, a to z pewnością odbierze splendoru Twoim długim włosom...

Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ