Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzurowe zimowe trendy, o których powinnaś zapomnieć na wiosnę
Fryzurowe zimowe trendy, o których powinnaś zapomnieć na wiosnę
Trendy i styl

Fryzurowe zimowe trendy, o których powinnaś zapomnieć na wiosnę

Dział
Co roku pojawiają się nowe trendy w kolorach i fryzurach. Na początku się czerpiesz z nich przyjemność, ponieważ dodają odrobinę ekstrawagancji do twojej codzienności, a po kilku miesiącach nudzisz się nimi. W 2014 roku, wiele fryzur skazanych jest na porażkę. Zoom na niektóre z nich.
 
Kolorowy tie & dye. Tie & dye to najważniejszy trend w farbowaniu włosów, który prezentuje jaśniejsze włosy u nasady, a ciemniejsze końcówki. Natomiast, kolorowy tie & dye pozwala ci zachować naturalne włosy u nasady, a włosy na długości oraz końcówki takiego koloru, jaki sobie zażyczysz. Do dziś koloryzacja ta była dobrze odbierana, odmładzała cię i dodawała oryginalnego stylu buntowniczki. Aktualnie, trendu tego należy unikać. Co z tego, że tie & dye może cię odmłodzić skoro jest już po prostu niemodny. Powiedz "tak" subtelnemu obbre, ale nie koloryzacji fluo!
 
Fryzura na czeskiego piłkarza. Każdego roku pojawia się kilka fryzur w stylu vintage. W 2013, to fryzura na czeskiego piłkarza najczęściej widniała na głowach kobiet. Nawet piłkarze o niej zapomnieli, ale fashionistki dodały jej dynamiki. W 2014 roku trzeba będzie zapomnieć o ulubionej fryzurze Joana Jetty. Fryzura na czeskiego piłkarza – niezbyt ustrukturyzowana, niezbyt estetyczna i niezbyt kobieca – powinno stopniowo zniknąć z waszych głów. Może powinna ją zastąpić nowa fryzura z lat 80? Na pewno!
 
Zwierzęce wzory. Ostatnio zdecydowanie za dużo było zwierzęcych wzorów na szalikach, skarpetkach, a nawet we włosach. Dlatego też trend ten będzie powoli zanikać. Nie jest on zbyt estetyczny, a we włosach rzadko można go przystosować do codziennego stylu kobiety pracującej. Trzeba zapomnieć o zwierzęcych wzorach w ciągu dnia. Są one natomiast śmieszne i oryginalne na wieczór. Mimo wszystko, zapomnij o nich jeszcze przed nadejściem lata, ponieważ tymczasowo pofarbowane włosy nie są odpowiednie przy wysokich temperaturach.
 
© Pixelformula / Pokaz Ralph Lauren prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ