Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzurowe trendy u mężczyzn: męski kok
Fryzurowe trendy u mężczyzn: męski kok
Fryzurowe trendy u mężczyzn: męski kok
Fryzury męskie

Fryzurowe trendy u mężczyzn: męski kok

Dział
Minęło wiele czasu, kiedy kobiety i mężczyźni śledzili odrębne trendy mody. Dziś jest inaczej! Mężczyźni wybierają tie & dye i związują włosy w kok. Tak, jak i ty! Zoom na ten trend.
 
Trend. Kobiety noszą coraz krótsze włosy, natomiast mężczyźni je zapuszczają. Sportowcy, aktorzy, a nawet twoi znajomi wybierają długie włosy, by móc związać je w koka z tyłu głowy na poziomie karku. Ten "męski kok" staje się numerem jeden wśród fryzur, wybieranych przez mężczyzn, którzy śledzą fryzurowe trendy.
 
Dlaczego wybrać męskiego koka? Dzięki tej fryzurze, mężczyźni o długich włosach mogą mieć odsłoniętą twarz. W tym przypadku, należy nosić raczej ulizane włosy, a kok powinien być precyzyjnie uczesany. Kiedy trzeba wybrać szykowną fryzurę, męski kok jest najlepszym rozwiązaniem, niezależnie od okazji: wieczór na czerwonym dywanie, trening piłki nożnej czy dzień w pracy. W ciągu dnia fryzura ta powinna być bardziej dyskretna, natomiast na luźne, wieczorne wyjścia, nadaj jej bardziej "dzikiego" charakteru. Co więcej, jest ona bardzo praktyczna!
 
Jak zrobić męskiego koka? Przed zrobieniem koka, należy umyć włosy. W przeciwnym razie, mogą one wyglądać jakby były tłuste, a fryzura jakby była zaniedbana. Po umyciu włosów, nałóż na nie produkt stylizujący, dzięki któremu będą lśnić, a fryzura będzie się długo trzymać. Za pomocą grzebienia zaczesz włosy do tyłu i zwiąż je w koka na poziomie karku. Oto męski kok!
 
© Abaca © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ